ЗНАК РАКА. 22 червня – 22 липня

42Півроку позаду, за цей час Земля покрила величезну відстань, описавши навколо Сонця дугу. Рак починається з точки літнього сонцестояння і “знаменує собою” спадний цикл Сонця і спадання дня “. Звернувшись до часу Козерога, потрібно відзначити дуже важливу річ: у період Рака Земля рухається в протилежному напрямку. Крім того, якщо вісь Землі була в Козерозі відвернута від сонця, то тепер вона “дивиться” саме в бік нашої зірки. Тому Рак – це антипод, протиставлення принципам Козерога. Отже, з астрономічної точки у нас відбулися кардинальні зміни. у цьому сенсі обидва періоди часу можна і потрібно порівнювати.

Однак цікаво порівняння Близнюків і Рака, хоча, начебто, й порівнювати нічого: літо, тепло, довгий день, багато подій, і все таке інше. Здавалося б, нічого не змінилося, а зміни величезні!

Число подій, зазначених у календарях і хроніках, значно знижується, в нашому випадку з 1800 до 1550, а кількість стихійних лих і техногенних пригод – пожежі, повені, землетруси, терористичні акції, події на морі і в повітрі – зменшується в рази, іноді в 2-3 рази.

Важливо і те, що кількість соціальних подій, без згадки конкретних прізвищ, в Раку в порівнянні з Близнюками не зменшується, а навіть збільшується, проте воєн стає менше, а переговорів – більше, конфлікти зменшуються в числі, а угоди зростають. Ще слід відзначити прагнення Рака піти в тінь, не афішувати себе, сховатися за загальною констатуючій фразою, що разюче відрізняє його від Близнюків, що намагаються “засвітити” в історії свої ім’я та прізвище. Крім того, час Рака можна вважати часом жінок і шлюбів, а до чоловіків Рак абсолютно індиферентний. Наведені відмінності ще раз вказує на реальність знаків зодіаку і реальність точок переходу, інакше, кордонів між ними.

Астрологи відносять знак зодіаку Рак до стихії води, вказують на його прагнення до розвитку і зростання укупі в постійних бажанням захистити себе від світу. Про Раку ми знаємо, що він перебуває під “управління” Місяця і вельми емоційний, чутливий, має інтуїцією, прив’язаний до сім’ї, будинку, традиціям і минулого. Тому Рак сприйнятливий і пасивний. Все це сказано, щоб усвідомити – які саме якості проявлятиме Рак в матеріалі подій, і ми будемо робити висновки не на підставі “астрологічних” істин, а на базі фактів.

Відсторонений від людини з його простими потребами, Козеріг повинен бути протиставлений “людяному”, повному природних достоїнств і недоліків Раку, що живе часто минулим, а не майбутнім, що переживає і розраховує, але сприймає навколишній світ, а не переробляти його під себе. Так, Рак не переробляє, він у першу чергу пристосовується, а якщо не може цього, оточує себе психологічної стіною, яка, з одного боку, рятує його від грубого світу, а з іншого – затуляє від нього цей світ.

Характеризуючи період Козерога, ми робили такий висновок: “це поступальний рух, повільна еволюція, з опорою на вже досягнуте, і небажання, і навіть боязнь, порушити вже сформований порядок речей, де внутрішній зміст завжди превалює над зовнішнім антуражем. Це узгодження приватного та загального , індивідуального та колективного, ідеального з його матеріальним втіленням. В Козерозі людина знаходить важке згоду між вічним порядком і власними бажаннями, між безособовим холодом і теплом людських слабкостей “. Все сказане повністю відноситься і до Раку, оскільки він – дзеркальне відображення Козерога: у чомусь схожий, а в чомусь – протилежний.

Именно здесь, на нашем женском сайт е мы постараемся ответить на все волнующие прекрасный пол вопросы .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>