Живі машини, або Чи є у автомобіля душа?

 14Машина не може думати і відчувати – їй нічим. Але той, хто пов’язаний з цією машиною і намагається «налагодити контакт», як правило, відчуває настрій і характер. Ви можете вважати нас божевільними, але техніка слухає і відгукується! Досить пошарпані старенькі машинки, наприклад, японського походження не менше колоритно висловлюють свої бажання і настрою. Існує одна особливість: характер машини дуже змахує на характер господаря-водія. Деякими відмічено, що собаки схожі на своїх господарів. Так от, машини – теж. Природно, для того щоб зрозуміти машину, важливо щільно з нею працювати. Наприклад, ремонтувати. Почути можна тільки прикипілого душею. Ну і, звичайно ж, потрібно хотіти отримати відповідну інформацію.

 У нашій сім’ї автомобілі старенькі. Звичайно, їм доводиться приділяти деяку частину уваги. Коли є в наявності світла технічна голова, догляд за немолодий технікою не такий витратний. А в ситуації обмеженості ресурсів іноді доводиться докласти зусилля для розуміння того, що відбувається. Саме така ситуація у нас і склалася. Наш тато – головний діагност поломок, він же і головний їх устранітель. З метою більш ефективної роботи іноді прислухаємося до своїх відчуттів і навіть питаємо залізного співрозмовника про його відчуттях і бажаннях. І ось що нам стає зрозуміло … Білий – брат-близнюк Чорного. Машини однієї марки зійшли з конвеєра в період часу з різницею в один місяць. Мають ідентичні болячки і неполадки. Але зовсім різні характери! Мій, він же Білий – холера в чистому вигляді (здогадайтеся, який характер у його господині!).

Різкий, гарячий, темпераментний. Варто тільки торкнутися педалі газу, як машина радісно стрибає вперед. При цьому витривалий і терпимий до несправностей. Болітиме, але з останніх сил до будинку дотягне – це риса від народження: виробник його таким задумав. До речі, кінь цілком чуйний на прохання. Як ми до нього ставимося, так і він до нас. Коли ми придбали цього коня, той був запущений і недоглянутий. Попередній господар – людина беззлобний, але в техніці нічого не розуміє і грошей не має. А тому машина опинилася в жалюгідному стані. І поставилася, м’яко кажучи, до нас насторожено, скептично. Взагалі, обережне ставлення властиво всім уживаним машинам. Вони ніби прислухаються, а хто їм дістався. Це дуже схоже на взаємодію з дорослими тваринами. Перш ніж налагодиться довіру, повинен пройти час і, головне, вихованець повинен переконатися в серйозних намірах нового господаря. Коли Білому привели в порядок двигун, паливну систему і з часом підлатали ходову частину, він в нас вже не сумнівався. Зі свого боку відповідає відданістю, зговірливістю, працьовитістю. Незважаючи на свій вік, бувший вид, він хоче їздити, працювати, служити! До речі, білий – не машинка, а машина, автомобіль. Це він мені сам так сказав. Чорний, другий близнюк – вихованець мого чоловіка. Хоча, всі наші машини – його вихованці, але господарі як би різні. Як би я і як би він.

У Чорного характер в точності відповідає темпераменту чоловіка. Спокійний, небагатослівний, серйозний і дуже витривалий. Він навіть в дорозі веде себе відмінно від Білого! Плавно рушає, вимагає спокійного розміреного їзди і не терпить суєти. Коли я поспіхом швидкими рухами вставляю ключ у запалювання – машина не заводиться. З багатьох вихованців на автомобільній барахолці саме ця самохідна візок про чотирьох колесах «лягла на душу». І вибір відбувся. Не було жодного моменту, коли б чоловік засумнівався в цьому виборі! Наш недавній, третій вихованець – зовсім дідок, автобус. Він втомлений і хоче спокою. «Чому так? – Запитала я свого чоловіка. – Може, йому час на звалище? Старість? »« Ні, на звалище він не хоче! – Це цілком явно було виражено у відповіді на поставлене запитання (коли задаєш питання, відповіді можна почути через свої відчуття). – Він просто дуже втомився працювати на знос зі своїм колишнім господарем. Він не готовий ще нам повірити ». Коробка передач, багато дрібні неполадки, бережність, уважне ставлення до технічної частини машини потихеньку налагодили теплоту у взаємодії. Вихованець недавно довірився і «показав», яка залізяка у нього деренчала при їзді. Автобус при цьому стояв на місці, двигун працював, і раптом збільшилася кількість оборотів. Містика, та й годі! Автомобіль готовий служити нам довго, вірою і правдою – визнання вже відбулося. Тільки треба ще трохи докласти зусиль.

Белые сумки высокого качества по доступной цене

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>