Життя без стресу!

no-stressНе допускайте , щоб напруга повністю заволоділо вами . Випийте трохи мінеральної води , закрийте на пару хвилин очі , зробіть легкий масаж , використовуючи масажер для ніг , або зробите коротку енергійну прогулянку …

Іноді день починається дуже приємно , але потім обрушується мільйон проблем і зобов’язань. І від гарного настрою не залишається і сліду. Але чому ви повинні псувати собі день ? Існує безліч способів , які допоможуть захиститися від стресу. Сайт laDiet.ru розповість вам про п’ять способах захисту .

Отже, 5 способів захисту від стресу

1 . Молоко піде на користь
Випийте вранці або в перерві склянку молока. Що міститься в ньому білок сприяє обміну речовин , кальцій зміцнює кістки , вітамін В благотворно впливає на нервову систему. Позитивне почуття виникне вже від того, що ви зробили щось хороше для власного здоров’я. А ввечері склянку молока з медом допоможе швидше заснути.

2 . Йога призводить думки в порядок
Перед вами стільки завдань , що ви не знаєте, з якою з них почати? Не сушіть над цим голову , а краще зробіть творчу паузу.

Підготовка: встаньте прямо і зробіть глибокий вдих. Підніміть руки вгору , перехрестіть їх над головою і візьміться за лікті . На видиху нахиліться вліво , замріть на деякий час у цій позі і на вдиху випрямитеся . Повторіть вправу з нахилом вправо . На закінчення прогніться вперед , не згинаючи спину , і залишіться в цій позі на 10 секунд.

Релаксація: сядьте , схрестивши ноги , руки розслаблено опущені уздовж тіла. На вдиху міцно притисніть лікті до боків , на видиху розслабте . Повторіть три рази. Потім міцно притисніть долоні до грудей , вдихніть і на кілька секунд закрийте руками очі . Дихайте спокійно і розмірено.

Медитація : сядьте , схрестивши ноги , упріться ліктями об верхню поверхню стегна , поверніть руки долонями вгору і злегка стисніть великі пальці з середніми і вказівними . Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Дозвольте вашим думкам розмірено текти .

3 . озирніться навколо
Якщо не вдається сконцентруватися , дозвольте погляду просто ковзати по навколишніх предметах . Сконцентруйтеся , наприклад , на віконній рамі , на що стікають по ній краплях дощу . Через півхвилини виберіть віддалену мету . Ще через тридцять секунд почніть спостерігати за тим , що знаходиться наполовину ближче до вас. Повторивши вправу два рази , ви відчуєте , що ваші очі розслабилися , а сприйняття знову стало свіжим. Допомагає навіть при сильному стресі.

4 . Енергійний темп підбадьорить
Коли не допомагає ніщо інше , спробуйте втекти від стресу. Зробіть коротку , але інтенсивну прогулянку. Завдяки їй ваша кров буквально закипить , в легені надійде достатньо кисню , а настрій помітно покращиться. Хороший ефект дасть енергійна 20- хвилинна прогулянка швидким кроком. Так можна прогнати будь-який стрес .

5 . непомітний масаж
Легкий спосіб розслабитися – масаж вуха. До того ж він не зажадає від вас особливих зусиль! Невеликими круговими рухами масажуйте за вушної раковиною , саме вухо і мочку . На закінчення масажуйте долонею шию від щелепи до ключиці
Найти попутчиков для поездки на Украину в Киев на сайте знакомств чмокичмоки.ру

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>