Жіночі страхи

images (4)Покоління наших бабусь і мам ще не знало коштів депіляції, соляріїв (їх замінювало сонці), незліченної кількості косметичних засобів, численних відтінків фарб для волосся… Але вони не були від цього менш красивими, доглянутими. Чому ж наше молоде покоління так стурбоване гонитвою за « еліксиром молодості» у вигляді кремів, бритв і меншою мірою книг з удосконалення своїх душевних якостей і зміцненню сім’ї ? Для кого вона, ця молодість тіла, якщо душа стискається в грудку і живе немов останній день?

Найчастіше жінки бояться. І тут у кожної свій « улюблений » жіночий страх : не вийти заміж ; втрати відносин; раптом чоловік зап’є або кине ; а якщо я стану старою і / або втрачу привабливість ; а якщо я буду виглядати гірше, ніж моя подруга або колега ; бідності… Може, страхи з’явилися, коли жінці нав’язали рівноправність з чоловіком? Наших батьків не назвеш гуру, у них теж не було прикладів, як будувати щасливе сімейне життя (таких переважна кількість ). Наприклад, працювати раніше було потрібно всім, навіть молода мама змушена була залишати новонародженого і вдаватися годувати його в перервах з роботи кожні три години.

Тоді був такий час. Сьогодні мами в гонитві за щастям ( реалізуватися як працівник чи керівник, боязнь бути залежною від чоловіка) добровільно залишають діток на нянь і в яслах. Сумні результати не змусять себе чекати. Нескінченні жіночі страхи заганяють їх самих в кут. І способів боротьби з ними багато, але частіше дами міняють зовнішність в надії, що відразу все утворюється в сім’ї, на роботі… Чому сучасні жінки вважають, що, не зробивши епіляцію або депіляцію, з дому не слід навіть виходити ? Звідки прийшло це переконання ─ із зовнішнього світу або по « покликом предків» ?

Сьогодні всі борються з целюлітом так відчайдушно, як раніше боролися з неписьменністю і дармоїдством. А адже прояви целюліту це не захворювання (якщо немає запального процесу). Бажання на цьому заробити ─ ось який був мотив у Ніколь Ронсар, яка в 1973 році тримала косметичний салон і привернула до себе клієнтуру рекламою антицелюлітних засобів. Ви досі вірите, що щорічне фарбування волосся робить вас привабливіше, успішніше і молодше? Крім сухих, ламких, тьмяних волосся, може з’явитися алергія… Чи з’явиться любов разом з цим, доводиться сумніватися. Как ухаживать за белой сумкой. До уявним шляхах досягнення щастя можна віднести і бажати схуднути ; стежити за модними новинками в глянцевих журналах або Інтернеті ; часто ходити в солярій ; робити татуювання (або як у відомих людей ) ; стежити за новинами по ТВ (а раптом війна чи привід для пліток ) ; « Зависати » в соцмережах… Цей список можна продовжувати нескінченно. І багато хто скаже : а що поганого в голених ногах і стрункої фігури ? Відповім : це прекрасно, але жоден навіть найдорожчий крем не створив гармонійні і теплі стосунки між чоловіком і жінкою…

Не варто забувати про ГОЛОВНИХ речах у своєму житті ─ про своє призначення. Як відомо, суть жіночої природи в відданні. Жінка дає світові дитини, жінка піклується про сім’ю, і в ляльки грає, тренуючись бути мамою. Жінка надихає чоловіка на подвиги. Поповнювати жіночу енергію потрібно, щоб віддавати її далі. Але це лише мала ланцюжок у довгій зв’язці… Сумні історії розлучень моделей, красунь – актрис приклад тому, що гармонійні відносини не приходять автоматично з красою. Спробуйте для початку пару тижнів пожити без реклами або не заходити до косметичні відділи магазинів без крайньої потреби. Напевно чули, що багато заїдають стрес ( або запивають ) ? Не виключено, що захоплення зовнішніми складовими і для вас поки єдиний легкий і швидкий спосіб уникнути стресу (від страхів ). Але ця пігулка не прибирає причини.

Так що ласкаво просимо за новою помадою або відтінком для волосся ─ будьте ласкаві, розплатитеся за своє небажання побачити справжнє щастя у себе під носом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>