Запах з рота – це неприємно

zapaxСьогодні більшість людей живуть і працюють в такому темпі, що часом забувають про себе і своє здоров’я.

І раптом настає момент, коли при спілкуванні з іншою людиною ви помічаєте, що він вас сторониться. У чому ж справа? Ви починаєте придивлятися до поведінки людей. І що ж? Нарешті ви розумієте, що відштовхує вас від цих людей запах з вашого рота.

Причини запаху з рота. Причиною може бути їжа, яку ви вживаєте. Ми всі знаємо, що після їжі цибулі або часнику залишається запах, який виникає при неповному засвоєнні цих речовин. Наступною причиною неприємного запаху може бути куріння або алкоголь.

Ці шкідливі звички поширені в нашому суспільстві. Неприємний запах сигарет, які курять і чоловіки і жінки, так широко поширений в нашому житті, що нам здається, що цей запах був завжди. А якщо ви напередодні на вечірці вживали алкоголь, то сьогодні цей запах з рота вам забезпечений. Запах з рота присутній при ураженні зубів карієсом.

Це пов’язано з розмноженням великої кількості бактерій в зруйнованих порожнинах зуба. Вони, в силу своєї життєдіяльності, і виділяють речовини і токсини, які підсилюють неприємний запах з рота. Компанія РОЛЛО пропонує: Тканинні жалюзі на мансардні вікна Львів. Безсумнівно, камені на шийках зубів, залишки їжі між зубами можуть викликати цей запах.

Позбавляємося від запаху з рота. По-перше, необхідно відвідати стоматолога. Лікар оцінить стан зубів, дасть рекомендації по їх чищенні. В даний час існує безліч зубних паст і бальзамів, позбавляють неприємного запаху.

Чистити зуби необхідно мінімум два рази на день, і користуватися зубною ниткою після кожного прийому їжі. Фахівці рекомендують застосовувати ополіскувачі і бальзами після чищення зубів.

Запах з рота, що виникає після вживання спиртного, ефективно забирається за допомогою народних засобів: петрушки, невеликою кількістю мускатного горіха. Але позбутися цього запаху вдасться тільки на короткий час. Краще все-таки вживати спиртне в розумних кількостях.

У разі якщо запах з рота пов’язаний з порушенням травлення, то слід включити в своє меню продукти, багаті клітковиною. Рекомендується вживати щодня йогурт, стакан кефіру і їсти більше овочів і фруктів.

Але якщо всі рекомендації ви випробували, переглянули свій раціон, вилікували зуби, а запах з рота продовжує турбувати, то слід звернутися до лікаря для більш повного обстеження. Цілком можливо, що причина запаху з рота – більш серйозні захворювання. Краще якомога швидше їх виявити і почати лікування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>