Яким спортом зайнятися дитині

cportЯк правило, дитина, проводить малорухомий спосіб життя схильний численним недугам – сколіоз, сутулість, ожиріння, слабкий зір і багато іншого. До того ж таких дітей часто дражнять в школі, обзиваючи «слабаками».

Тому, якщо ви не бажаєте подібного життя своїй дитині, то покваптеся записати його в яку-небудь спортивну секцію. Регулярні фізичні заняття допоможуть дитячому організму зміцніти, набратися сил і відчути себе більш впевненим.

 Однак не достатньо просто записати дитину на будь-який вид спорту. Адже він йому може не сподобатися, і тоді малюк буде ходити туди з великим небажанням або взагалі кине. Тут потрібно бути обережніше, враховувати бажання самої дитини, її здоров’я і фізичні дані.

Зазвичай фахівці рекомендують почати заняття з дитячого фітнесу, який включає в себе ритміку, гімнастику і танці. Ходити на фітнес можна вже з 3 років.

Заняття фітнесом зміцнюють імунну систему, роблять тіло гнучким і витривалим. Приміром, гімнастичні вправи зміцнюють м’язи, коректують вроджені порушення опорно-рухової системи і вчать володіти свої тілом. Після фітнесу простіше орієнтуватися в інших видах спорту, та й тіло буде вже підготовлено до великих навантажень.

В основному, найбільше дітей цікавлять такі види спорту, як:

Бойові мистецтва.
Як правило, багатьом хлопчикам з усіх видів спорту подобаються бойові мистецтва, де вони навчаються оборонятися. Це цілком зрозуміло, чоловік повинен вміти захищати себе і свою сім’ю. Але батьки рідко дозволяють ходити на такі заняття своїм чадам через ризик отримати серйозну травму. Однак це упередження.

Адже дітей не надсилають битися з першого ж дня. На початку їх навчають, як правильно рухатися, наносити удари, оборонятися і тільки після того, як тренер переконатися, що дитина повністю готовий до бою, відпускає його на ринг.

Тому, в цьому виді спорту малоймовірні серйозні побої. Але ходити на бойові мистецтва можна тільки з 6 років і не раніше і тільки в тому випадку, якщо дитина не хвора, будь – яким важким захворюванням.

Фігурне катання.
Фігурне катання загартовує імунітет дитини. Починати ходити на фігурне катання потрібно з 4-5 років. У цей час у дітей розвинена природна пластичність і їм буде простіше вчитися кататися на ковзанах. Якщо ви боїтеся травм, які отримає дитина під час катання, будьте спокійні. Спершу дітей навчають на землі і тільки після того, як вони освоять основні ази, їх випускають на лід.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>