Як збільшити груди фізичними вправами

gpyduБагатьох жінок хвилює питання, чи можна вплинути на розмір грудей допомогою фізичних навантажень. Груди – це здебільшого жирова тканина, м’язів в ній не так багато.

Як відомо, регулярні фізичні тренування сприяють спалюванню жирової , саме тому спортсменки як правило не можуть похвалитися пишними формами. За допомогою спеціальних вправ можливо підкоригувати форму грудей, зробити її більш підтягнутою, але розраховувати на збільшення розміру не варто.

Пропонуємо ряд нехитрих вправ, виконуючи які регулярно ви зможете домогтися корекції грудей і збільшити її тонус.
• Встаньте прямо. Візьміть по гантелі в кожну руку, після чого повільно по черзі піднімайте витягнуті руки до висоти грудей, потім – повільно опускайте руки.
• Сидячи на стільці, тримайте руки з гантелями перед грудьми. Зігніть руки в ліктях, притиснувши їх до тулуба. Кілька разів розведіть руки з гантелями в сторони, не відриваючи лікті від тулуба.
• Лежачи на підлозі, одночасно піднімайте руки з гантелями вгору, напружуючи груди. Зафіксуйте в такому положенні на нетривалий час, після чого опустіть руки. Робіть кілька вправ пару раз в день.
• Встаньте спиною до стільця. Візьміться за стілець руками, витягнувши ноги вперед. Виконайте кілька віджимань від стільця. Рекомендується кілька підходів по сім-вісім разів.
• Сядьте на стілець або притисніть спину щільно до стіни. Компания BLESK TRUB предоставляет услуги. Прочистка канализации в харькове З’єднайте долоні біля грудей і натисніть однієї на іншу. Ви повинні відчути помітне зусилля грудних м’язів. Зафіксуйте таке положення на 10 секунд, відсуньте руки від грудей, знову дорахуйте до десяти, знову відсуньте руки і після чого розслабте їх. Повторіть кілька разів.
• Одними з найбільш ефективних для корекції форми грудей є віджимання від підлоги. Однак необхідно робити не менше двадцяти віджимань на день.
• Стоячи в дверному отворі, натискайте на косяк, напружуючи м’язи. Злегка нахиліться вперед, це збільшить навантаження.
• Стоячи біля стіни, простягніть руки вперед і з зусиллям упріться в стіну, намагаючись як би зрушити її.

Після виконання вправ, рекомендується розслабитися, для чого можна постояти з гантелями в руках або просто впершись руками в стіну.

Ці нехитрі вправи допоможуть повернути грудей пружність вже через місяць систематичних занять, однак підтримувати м’язи в тонусі краще регулярно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>