Як зберігати велосипед в квартирі?

2 (1)Якщо Ви живете в міському центрі і не можете жити без свого велосипеда, то напевно вже зіткнулися з проблемою його зберігання в квартирі.

У невеликому просторі часто просто немає місця, щоб поставити велосипед після прогулянки. Залишати його на сходовій клітці буває небезпечно, так як байк можуть легко вкрасти. Рішення для зберігання велосипеда постійно поліпшуються в дизайні і стають більш зручними. Цей спосіб допоможе вам максимально ефективно використовувати кожен дюйм простору в невеликій квартирі, при цьому уникнувши проблеми злодійства велосипедів, настільки актуальною в усьому світі.

Велосипедна стійка під промовистою назвою The Very Nice поміщає дорогоцінний велосипед в самий центр уваги, при цьому дозволяючи заощадити простір.

Велосипедна стійка ідеально підходить для міських велосипедистів, в квартирах яких завжди бракує простору для зберігання свого двоколісного друга. Або для тих людей, які люблять свій велосипед настільки, що намагаються завжди бути поряд з ним, помістивши на саме видне місце в будинку. “Удачные развлечения” – пазлы купить. Интернет магазин.
Так чи інакше, це рішення забезпечує відмінний спосіб залагодити обидві проблеми.

Розроблена Деніелом Баллоу, художником – конструктором з Каліфорнії, стійка має дві версії. Обидві зробили з деревини і кріпляться до стіни. Одна стійка дозволяє велосипеду висіти на стіні, немов картина, в той час як інша кріпиться до основи стіни. Проста і мінімалістська, стійка стане відмінним варіантом для стильної квартири, безпосередньо справляючись зі своєю основною функцією – зберіганням велосипеда.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>