Як зберегти сімейні спогади

завантаження (63)У певний період життя кожен з нас починає цікавитися історією власних предків і свого роду. У цей момент як ніколи розумієш, що сімейну історію потрібно зберігати, як безцінний скарб, тому що родинні зв’язки, які дає нам родина, унікальні. Отже, двадцять способів зберегти свою сімейну історію для нащадків.

Технічний прогрес на службі сімейних цінностей

1. Оцифрує відеокасети із записами сімейних торжеств і дитячих свят. Відреставрують і перезніміть старі сімейні фотографії. Так ви подаруєте їм довге життя. Подумайте, якщо для вас фото бабусь і прабабусь – рідкісна цінність, то ваші онуки зможуть поглянути вже на своїх пра-пра.

2. Запишіть голос дітей в різні періоди дитинства. Нехай вони читають, а краще – розповідають на диктофон казки або відбулися з ними історії.

3. Запишіть на відео розповіді старших родичів про їх життя.

4. Роздруковуйте цифрові фотографії, збирайте їх в альбоми або фотокниги. Зробіть окремий альбом з фотографіями членів сім’ї – зможете показати дітям їх прабабусю, двоюрідну тітку і кузена, який виїхав до Америки.

5. Записуйте відео сімейних урочистостей, де збираються родичі.

Пам’ять речей

6. Стара добра традиція передавати у спадок сімейні реліквії з’явилася неспроста. Речі зберігають свою пам’ять про людей, які ними користувалися, і часи, в які вони були зроблені. Збережіть історію про те, як ці речі з’явилися в сім’ї, і привчите дітей до бережного ставлення до них.

7. Зберігайте дитячі малюнки, вироби, подарунки та сюрпризи. Якщо вони дуже крихкі або підросло чадо вимагає “викинути цю ганьбу”, хоча б сфотографуйте їх на пам’ять і заведіть для таких фотографій окремий альбом.8. Розкладіть по коробках значущі речі: шкільні щоденники, спортивні нагороди, твори, похвальні листи. Можна також зберегти перші речі малюків: бирку з пологового будинку, брязкальце, локон, одяг.

9. Створіть домашню бібліотеку. Збережіть улюблені дитячі книжки та книги вашої юності. Через пару поколінь старі книги, що передаються у спадок, теж стають реліквіями.

10. Заведіть папку або коробку, в якій будете зберігати вітальні листівки від родичів, отримані в різні роки на різні свята.

crossword-puzzle.ru – головоломки онлайн

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>