Як зачарувати чоловіка?

zacharyvatu cholovikaЖінки спокушали чоловіків століттями. Більшості з нас не потрібно вчитися мистецтву флірту – його вклала в нас сама природа.

Але ось полювання закінчена, і з спокусниці ви перетворилися на молоду дружину.

Як зробити так, щоб чоловік продовжував бачити у вас ту єдину, яка колись підкорила його серце? Які існують способи для того, щоб зачарувати чоловіка?

Первісні ролі

Більшість чоловіків за своєю природою – мисливці, вони хочуть підкоряти. По суті, ритуал залицяння – це частина тієї самої полювання. Тому, якщо ви будете намагатися домінувати і робити по-своєму, не рахуючись з його думкою, то вам доведеться туго. Залізних леді любить дуже обмежена група чоловіків, і шанс, що вам попадеться представник такої, невеликий.

Зрозуміло, це не означає, що ви повинні потурати чоловікові і погоджуватися з усім, що б він не говорив. Дозвольте собі побути слабкою жінкою – і тим самим пробудити в своєму чоловікові бажання вас захистити. Продемонструйте, що вам потрібна його допомога, скажіть, що без нього ви не впоралися б.

Часом чоловікові життєво важливо розповісти вам про свої подвиги, про те, що він отримав виборну посаду, про те, що він закінчив великий перспективний проект. Перший крок до того, щоб зачарувати чоловіка і стати для нього єдиною – це усвідомлення того, що чоловік думає не тільки про секс. Він хоче бути зрозумілим і почутим. Як і більшість з нас.

Зачарувати чоловіка допоможе жіноча мудрість та інтуїція

Будьте для чоловіка подругою, коханкою, людиною, яка підтримає, зрозуміє і дасть пораду. Станьте для нього незамінною. Нехай він думає про вас на роботі під час наради, дорогою додому, стоячи в автомобільній пробці. Ненав’язливо подавайте йому нові ідеї, роблячи це так, ніби вдалі думки прийшли в голову саме йому, але не без вашої участі.

Будьте різною. Експериментуйте з образами, кольором волосся, макіяжем. Один з найвірніших способів зачарувати чоловіка – це регулярно дивувати. Зробіть тимчасове татуювання на внутрішній стороні стегна, купіть красиве нижню білизну, приготуйте романтичну вечерю: найкращий свято – це свято без приводу.

Багато жінок звинувачують своїх чоловіків у тому, що ті не цікавляться їх життям. Складно придумати епітети, якими вони не нагороджували чоловіків. Егоїсти, сволочі, козли, їм нічого не треба, і дружина їм не потрібна. У більшості випадків це відбувається тому, що жінки мають звичку багато розповідати про себе і не особливо піклуються про те, чи цікаво це чоловікові.

Між тим, більшість представників сильної статі болісно реагують на людей, які краще за них розбираються в якому питанні. Ще один шлях до того, щоб зачарувати чоловіка – м’яко запропонувати йому розповісти про те, що він знає в цій області, і тим самим дозволити йому продемонструвати його здібності. І потім включатися в розмову.

Говорити на тему «як зачарувати чоловіка» можна дуже довго. Існує мільйон способів, більшість з яких були перевірені часом і добре працюють. Але слід пам’ятати про те, що жоден з цих способів не буде працювати, якщо між подружжям немає любові і поваги. А якщо у вашому будинку панує мир, жіноча інтуїція допоможе прийняти правильне рішення і зробити правильні кроки.

Простой рецепт кекса с вишней с пошаговыми фото.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>