Як вибрати між двома чоловіками?

2 cholovikuТакий спокійний і незворушний Сергій. Легковажний веселун і жартівник Олексій.

Один воліє театри і розмови про високий – з ним відчуваєш спокій і впевненість у завтрашньому дні.

З іншим життя повне сюрпризів і несподіванок, і серце кожного разу завмирає «Що він вигадає цього разу?». Але ця пісня не нескінченна. І треба зважитися. Як вибрати між двома чоловіками?

Якщо б я був султан …

Ось так завжди буває: ще вчора ви були самотні і без будь-яких перспектив. Але якийсь божевільний життєвий віраж подарував вам аж двох чоловіків. Несподівана зустріч з давнім другом, і з різницею в тиждень знайомство з новим кавалером. І перший, і другий чоловіки володіють якостями, які вам подобаються. Але це не може тривати нескінченно: якщо десь дозволено багатоженство, то ніхто не знає такого слова як «многомужество». Немає такого слова, а значить, і немає таких відносин. І в голові все частіше спливає незмінний питання: як вибрати між двома чоловіками?

Насправді нічого складного у вашому виборі немає. І ваша нерішучість пов’язана, швидше за все, з підсвідомими сигналами про неготовність повністю віддатися тому чи іншому обранцеві. Щось вас насторожує. Але що саме? Давайте розбиратися.

Я подарую тобі зірку!

Веселун Олексій приносить у ваше життя настрій і свято: жарти, подарунки низкою проносяться крізь сірі похмурі будні. Суворий начальник, сварки з подругами, втручання в життя батьків – всі ці невдачі Олексій дозволяє веселими жартами і відволікаючими маневрами. Дизайн кухни 12 кв м фото.
Здорово, чи не так? Є тільки один маленький нюанс: прожити все життя, не вирішуючи проблеми, навряд чи вдасться. Олексій допомагає вам у прийнятті потрібних рішень або все зводиться до жарту «Не треба засмучуватися – все життя попереду!»? Може бути, дивлячись на цього чарівного й милого людини, ви вже не раз згадували відомий радянський мультфільм, ключовими словами якого були «Дорога! Я подарую тобі зірку! ». Напевно, ви пам’ятаєте, як закінчилася справа – аж ніяк не зіркою … І знову ви розумієте: нелегко зробити вибір між двома чоловіками.

У нас буде двоє дітей і 3-кімнатна квартира

Все зовсім по-іншому з Сергієм. Він і в гості з порожніми руками не прийде, і нову театральну постановку не пропустить. З цим чоловіком життя здається розписаної по хвилинах – і якраз без несподіванок. А що таке «несподіванки»? Деяких людей від цього слова в піт кидає, і знати – що буде завтра, мрія тисяч жінок. Тільки чому іноді хочеться розбуркати незворушного Сергія і змусити його зробити неординарний вчинок? А при думці про роки, проведені за розкладом (він навіть уже розпланував кількість, стать і імена майбутніх дітей), якось неприємно смокче під ложечкою. Так як вибрати між двома чоловіками? Щоб на все життя – назавжди! І не пошкодувати про це ні хвилинки, і жодного разу не докорити собі за це рішення?

Як вибрати між двома чоловіками?

А може бути, цей вибір і не потрібен? Якщо ви бачите недоліки і розумієте, що надалі вони нікуди не зникнуть, а лише посиляться. Доля подарувала вам задачку: як вибрати між двома чоловіками, можливо, не для того, щоб ви вибирали. Є хтось третій, поки незнайомий, невідомий, але здатний увірватися ураганом у ваше життя! Він буде знати, скільки дітей ви народите, дивитися ужастики, реготати над власними жартами, мирити вас з подругами і завойовувати любов ваших батьків. Може тоді, коли ви навіть не встигнете задумати, що потрібно робити вибір, це і буде те справжнє, що приготувала вам доля?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>