Як уберегтися від інфаркту

infarktУ наші дні багато людей ведуть вкрай згубний для серця спосіб життя. Звідси і невтішна статистика, яка щорічно нараховує сто тисяч чоловік, померлих від інфаркту.

Зловживання кофеїном і енергетичними напоями, малорухливий спосіб життя, постійний стрес на роботі – ось одні з основних причин виникнення проблем з серцем. У даній статті я дам кілька порад, які допоможуть значно скоротити ризик виникнення інфаркту.

1) Не варто починати ранок з чашки кави. Звичайно ж, кава бадьорить, допомагає прокинутися, надає працездатності. Але одночасно кави звужує артерії, а, отже, серце отримує крові в чотири рази менше, ніж повинно отримувати. Це неприпустиме випробування для серця. Особливо якщо воно повторюється щоранку. Причому ризик створює чашка кави, випита саме з ранку. Рекомендується все-таки снідати, і бажано приймати на сніданок пластівці. У них багато клітковини, яка позитивно впливає на стінки судин, не дозволяючи холестерину відкладатися на них.

2) Особливо зверніть увагу на серце, якщо ви працюєте менеджером середньої ланки. Адже ви знаходитесь між низами і верхами. Тобто на вас йде як би подвійне навантаження, а то й гірше. Адже вчені з’ясували, що у менеджерів середньої ланки ризик отримати інфаркт, в п’ять разів вище. Якщо ви є фахівцем такого роду, то задумайтеся краще про власний бізнес.

 3) Чи давно ви займалися спортом? Адже регулярні аеробні або силові навантаження збільшать обсяг перекачується крові аж на 10%. А це тягне за собою зміцнення клапанів. У малорухомих людей же ризик отримати інфаркт зростає на 50%.

4) Як би це дивно не звучало, але алкоголь все-таки корисний для серця. Він знижує ризик отримання серцевого нападу. Але в розумних дозах. В іншому випадку ви можете значно погіршити стан серцевих клапанів.

5) Банальний рада, але все ж: зберігайте спокій. У запальних людей ризик отримати інфаркт набагато вище. Знайдіть вихід адреналіну в стресовій ситуації. Наприклад, порухайте меблі в кабінеті, або займіться фізичними вправами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>