” Як Створити Міцні Відносини в Родині “

roduni vidnosunuХіба є досить великі причини сумніватися в собі, окрім страху помилитися ? Прочитавши цю статтю до кінця ви, милі дружини, домогосподарки і бізнес леді, будете здивовані легкістю рішення мучать питань про створення або збереження дружної родини !

Чоловік, з яким передбачається, що жінка буде жити щасливо повинен бути :

– Чесним ;

– Порядною ;

– Турботливим.

Цей критерій відбору показує, що мати майбутніх дітей відразу прагне знайти собі не тільки помічника в їх вихованні, а й заміну собі, якщо з нею щось трапиться. Цей інстинкт виживання, який впливав на наші відносини в сім’ї, зараз втратив свою актуальність.

Мамам незрозумілі інші критерії своїх дочок у виборі женихів. Дівчата тепер вірять, що вони можуть самі впоратися з вихованням майбутніх дітей і відправляються на пошук партнера, мріючи лише про особисте комфорті і задоволеннях, які залежатимуть від матеріального і соціального становища чоловіки.

Це не можна назвати егоїзмом, так як всі живемо, щоб отримувати задоволення. Різниця в тому, що раніше в цьому соромно і не прийнято було зізнаватися, а тим більше, вголос. І наші батьки ховали своє бажання отримувати задоволення від усього сварками, невисловленими докорами на адресу вже своїх батьків, які і від них приховували істину.

Істина ж проста, як і механізм отримання задоволень від життя. Їх чекати не варто, а тим більше від чоловіка. Брати задоволення – це егоїзм в чистому вигляді. Крім того, чоловік автоматично буде чекати від жінки тільки задоволень для себе. Ні на яку віддачу можемо і не сподіватися…

А ось жити в задоволенні – це надихати і свого партнера на такий стан. Яким чином ? Про це докладніше в статті « Чи вмієш ти насолоджуватися життям ? »

Коли починала писати про міцних відносинах, я обіцяла розкрити роль чоловіка в їх підтримці. Але все знову повертається до жінки, яка зараз є центром стосунків у сім’ї. Її завдання не догоджати чоловіка, позбавляючи себе маленьких задоволень, а створювати навколо себе таку атмосферу, яка дасть відчуття задоволення від життя поруч з нею.

Щоб не здалося, що автор ллє воду, дам конкретні рекомендації, які надихнуть жінок на пошук втраченого почуття задоволення від життя з чоловіком і в сім’ї взагалі.

Щоб сімейне життя радувала.

Ці нескладні рекомендації допоможуть жінці впоратися з роллю коханої і люблячої дружини, а також дозволити чоловікові стати відповідальним за міцні відносини в сім’ї.

1. Щоб не відбувалося, ніколи не слід давати чоловікові поради. Вони лише утискають його самолюбство і підривають віру в себе. А чи потрібні нам слабаки ?

2. У кожному чоловікові є і хороші якості і не дуже. Говорити краще про його достоїнства не тільки з подругою або матір’ю, а і з ним самим. Чим частіше чоловікові нагадувати про його сильні сторони характеру, тим більше він буде вдячний і зацікавлений у подібному уваги. Чоловікові нічого не залишається, як підігрівати інтерес хвалимося його жінки подарунками та відповідною поведінкою. Ми ж любимо подарунки ?

3. Ніколи вголос не можна вимовляти критику його мами. Навіть якщо він вже рік як забуває їй зателефонувати. Для чоловіка образ дружини асоціюється з образом матері. Ви ж хороша дружина ? Сама-сама ?

4. І останнє, мабуть, найлегше, але й найважливіше. Грайте з ним в любов. Як ?

Про успішні іграх в любов і інших нюансах, здатних зміцнити відносини між чоловіком і жінкою, я буду розповідати в новому форматі моїх консультацій «Ігри в любов ». Консультації платні.

Для цього не забудьте вказувати свою дату народження і дату народження чоловіка. Крім цього відразу уточнюйте, щоб вам хотілося отримати в моїй інформації про « Іграх » у ваших відносинах :

– Зміцнити їх ;

– Завоювати увагу вподобаного чоловіка ;

– Налагодити відносини, які зайшли в глухий кут або перестали приносити радість і т.д.

Новости Counter Strike – чемпионаты, турниры, соревнования.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>