Як розвинути пам’ять?

originalКожен день ми повинні запам’ятовувати безліч потрібної інформації, повинні пам’ятати паролі, номери телефонів близьких людей, маршрути проїзду, рецепти улюблених страв, дні народження друзів і родичів і багато іншого.

Тому, щоб полегшити своє життя, потрібно розвивати свою пам’ять кожен день. А допоможуть нам у цьому кілька нескладних вправ.
розвиваємо пам’ять
Читайте

Читайте, читайте і ще раз читайте. Намагайтеся вибирати книги для прочитання не тільки романи і детективи, а саме ті томи, які дадуть вам нову і корисну інформацію і допоможуть розширити кругозір.

записуйте

Доводилося коли-небудь писати шпаргалки? Їх не люблять вчителі та викладачі, але плюс в них у тому, що вони допомагають запам’ятовувати щось нове.

Вчені давно довели, що наша пам’ять пов’язано з дрібною моторикою. Це означає, якщо ви щось запишіть – то зможете запам’ятати. Записали – запам’ятали. Все просто.

повторюйте

Заведіть в собі звичку повторювати вже вивчене, повертайтеся до вже засвоєного матеріалу через якийсь час. Це допоможе освіжити інформацію в пам’яті.

Новости Кривбасса

переказуйте

Переказуйте знайомим і друзями сюжет фільму, якого ви недавно подивилися. Переказуйте сюжет книги, яку прочитали зовсім недавно. Згадайте всі дрібні деталі, передайте вашому співрозмовнику той настрій, який хотів передати вам автор або режисер.

спіть

Лягайте спати вчасно. Чи не засиджуйтеся довго вночі за переглядом телевізора або гри в комп’ютер.

Кожній людині необхідно спати вісім годин на добу, завдяки яким вранці ви будете мати свіжий і відпочив колір обличчя, поліпшену пам’ять і круги під очима, якщо були, пропадуть.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>