Як правильно зняти квартиру

znjatu kvarturyДля тих, хто вже не вперше знімає квартиру, інформація про те, що квартиру для знімання в оренду можна знайти 2 шляхами: через знайомих і агентства нерухомості, не буде новиною. Зняти квартиру по знайомству досить легко і просто і не потребує докладному поясненні. Що стосується агентства з нерухомості, то в даному випадку, рекомендації необхідні. Як правильно зняти квартиру за допомогою агентств нерухомості?

Під час пошуків житла не бажано використовувати послуги інформаційних агентств, за відносно невисоку оплату ці агентства надають список адрес, за якими господарі здають квартири.

У договорі, який укладається між інформаційним агентством та клієнтами, вказується, що предметом договору служить надання консультаційних послуг та допомоги в пошуку квартири. Перелік адрес і телефонів бувають або недійсними, або застарілими.
Але бувають таки випадки, коли за допомогою інформаційного агентства можна зняти квартиру, але для цього знадобиться чимало зусиль і часу, в точності на переговори по телефону, поїздки по місту. Однак і в цьому випадку немає гарантії, що Ви знайдете квартиру. Афиша Кирова – все мероприятия твоего города. Якщо у Вас достатньо часу для пошуків, то можна спробувати знайти квартиру, будьте готові до того, що пошук може зайняти кілька місяців.

Агентства з нерухомості за свої послуги беруть вартість рівну щомісячної оплати за квартиру. Оплата послуг здійснюватися тільки після підписання договору.  При оренді квартири слід наполягати на включенні в договір самого власника нерухомості. Також слід переглянути документи, що підтверджують право на власність, в даному випадку це свідчення про права власності і виписка з реєстру на нерухомість.

У договір повинні бути включені наступні пункти:

– Вартість оренди та оплату комунальних послуг;

– Зміна ставки на оренду квартири;

– Неможливість дострокового розірвання договору;

– Кількість людей, які мають намір проживати в квартирі;

– Дефект квартири слід описати в договорі, щоб уникнути претензій;

– Свідчення счетчиков.как_правильно_снять_квартиру

Такий договір може бути дійсним у звичайній письмовій формі, затверджений обома сторонами. Він захистить Вас у спорах з власником квартири, а також вкаже на законність Вашого проживання.

Якщо договір не підписаний власником квартири, то він вважається недійсним. Підписавши договір і віддавши гроші за оренду, упевніться, чи підходять ключі до дверей квартири.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>