Як повернути пристрасть у відносини?

prustrastНайпоширенішою проблемою, з якою один з подружжя приходить до психолога, є охолодження відносин до обранця. Не важливо, на першому або десятому році спільного проживання це сталося, але в кожному разі це боляче і незрозуміло.

Двоє люблячих людей, яким навіть на кілька хвилин було складно розлучитися, раптом перестають помічати один одного.

Пристрасть … Вона, як іскра, запалювалася від одного тільки погляду і спопеляла тіла своїм маною. Хотілося бути поруч, горіти, любити, насолоджуватися. І раптом цей «багаття» згас. Навколо стало темно і порожньо. І кожен наступний крок може привести в прірву або безодню, яка загрожує розпадом сім’ї або нової зв’язком поза неї. Як повернути пристрасть у відносинах? Мало в подібних випадках сподіватися на психолога. Починайте з себе. І повернути пристрасть у сім’ю пробитися не потім, коли буде гарний настрій або почнеться відпустка, а сьогохвилинно, як тільки відчули, що пора кричати: «SOS».

Крок 1: Страсна спальня

Раз пристрасть згасла, значить, щось стало не так. Звичайно, обидва втомилися.

А хіба раніше не ходили на роботу? І діти були такі маленькі. І житлове питання був невирішеним …

А кожна ніч перетворювалася на еротичну подорож, яке обов’язково тривало на наступний день, тому що по-іншому життя просто не представлялася. Тоді з цього треба почати чудесне повернення. Увечері, замість того, щоб скаржитися на головний біль, необхідно спробувати створити в спальні свіжу атмосферу. У хід підуть будь-які засоби: від незвичайного мерехтливого бра або свічок до позбавлення від старої піжами, якій років мало не стільки, скільки шлюбу. А тепер в приглушеному світлі і новому нижній білизні можна братися спокушати власного чоловіка, як в перший раз.

Крок 2 на шляху до повернення пристрасті: геть рутинний секс!

Кажуть, що якщо кожен день є смачний торт, він з часом набридне і здасться противним. Так і в сексі! Він просто перегорів, тому що було дуже пристрасно. Спробуйте відродити його і позбавити свої відносини рутини. Але пам’ятайте про торт. Не обов’язково щоночі тримати в руках Камасутру. Це не під силу. Скоро стане вернути, а ви будете шукати місце, де б сховатися і спокійно виспатися. Зрідка стаєте неприборканої розпусну жінкою в той момент, коли він цього зовсім не чекає. Замість звичайного серіалу дозволите ввечері фільм з чарівною порно зіркою, пославшись на те, що випадково переплутали диски. Перегляньте разом, раз вже включили. Не забувайте захоплюватися героями і своїм чоловіком. Хіба йому не захочеться повторити їхній подвиг? А після розіграйте нову «безневинну» рольову гру, де він знову не перестане захоплюватися вами.

Крок 3: Примусьте поревнувати

Іноді чоловікові здається, що з віком його дружина стала зовсім не такий, якою була раніше. А увазі він під цим, що вона змінилася і перестала дивитися за фігурою, а може бути, навпаки, ображений, що тільки собою і займається, а йому часу зовсім не приділяє. Спробуйте на якийсь час не ігнорувати його, а заінтригувати. Але зробіть це так, ніби всі ці жіночі пріхорашіванія не для нього, а хтось новий з’явився в її житті. Ревнощі – страшна діюча сила, яка знає, як повернути пристрасть” у відносини. Головне – не перестаратися. Адже він, ображений, готовий піти розшукувати собі когось.

Крок 4: Спільне подорож поверне пристрасть у відносини

Згадайте, яким романтичним було перше подорож після весілля. А чому б його не відтворити? І не беріть з собою друзів, щоб було весело. Нехай діти залишаться з бабусею. Вирушайте удвох. Виберіть цікаве місце, де від побаченого загостряться почуття. Нехай це буде Париж або норвезькі фіорди, ласкавий Кіпр або високі гори Тибету. Головне, що там будете тільки ви!

А також читайте про: Мобильный шиномонтаж

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>