Як перестати заїдати стрес

zaidatu stressНа сьогоднішній день існує безліч способів схуднення. Список починають вправи для обміну речовин, і закінчує дієта за Гемокод. Які б відмінності не були в дієтах, а схожість все ж спостерігається.

Головне схожість – першопричина. З чого все почалося? Звідки з’явилося це «багатство» у вигляді зайвої ваги і зіпсований метаболізм? Відповівши на ці запитання, можна поправити здоров’я, не завдавши йому шкоди.

Звідки беруться зайві кілограми

Багато дієтологів схили винити у всьому заїдання стресу. Виходить, що, «розправляючись» так зі своїми проблемами і поганим настроєм, людина заглушає негативні емоції, а також незрозумілий страх і тривогу. Але вирішуються Чи є проблеми? Ситуація ускладнюється, коли людина впадає в депресію, що загрожує безконтрольним поглинанням вмісту всього холодильника. Цій проблемі частіше схильні представниці прекрасної статі. Причина лежить в частих перепадах настрою, пов’язаних з гормональним циклом.

У нашій країні вчені бачать корінь зла у неправильному вихованні. З самого дитинства дитина заспокоювався, ледве углядівши пляшку з їжею. Надалі чоловік переніс цю звичку у доросле життя. Найстрашніше, коли заїдання стресу перетворюється на звичку. По суті, воно стає чарівною пігулкою від нудьги та нестачі уваги. Як правило, переїдання трапляються на вихідних. Голова вільна від робочих думок, робити нічого, а поруч повний холодильник. Таким чином і з’являється проблема – заїдання стресу. Не дивно, що різні таблетки і дієти не дають результату. Причина не в фізичному плані, а в психологічному. Тіло – це вже наслідки.

Як викорінити цю проблему

Як було сказано вище, дієти в цьому випадку не варіант. Всі чудово знають про шкоду солодкого і жирного, але нічого не можуть вдіяти, коли емоції переповнюють край, ясність розуму кудись зникає, а на заміну приходить та сама звичка. Спочатку людина знаходить утіху в солодощах, а потім картає себе за слабохарактерність і безвольність. Так заїдання стресу сприяє заниженню самооцінки.

Допомогти в цьому питанні зможе спілкування. Психолог, друзі, близькі. Вчіться вимовляти проблему, а не заїдати її. Знайдіть свій спосіб розслаблення, який принесе вам користь і задоволення. Перестаньте виснажувати своє тіло, навпаки, полюбите його. Джерело проблеми – це внутрішні демони, такі як невпевненість і огиду до себе. Пізнавши причину, ви легко знайдете спосіб вирішення нелегкого завдання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>