Як організувати виїзну весільну церемонію

Давайте уявимо таку картинку: прикрашена різноманітними білосніжними квітами альтанка, а в ній – чекає вас працівник центрального  загсу/рацсу Львова, у якого за спиною розкинулися прекрасні краєвиди старовинного міста.

Козаки, з голим торсом, вишикувалися лінійкою в ряд, підняли свої шаблі, схрестивши їх над головами, звучить неповторно романтична мелодія (спеціально підібрана) і ви молоді і щасливі йдете назустріч нового життя.

Все це пишність увазі виїзна весільна церемонія, яка набуває все більшої популярності. Варіантів виїзної церемонії безліч все проводитиметься виключно на ваш розсуд.

Про виїзній церемонії одруження мріють багато. Однак більшість поняття не має, як правильно організувати таку церемонію і з чого почати. У наш час всі проблеми можна вирішити, звернувшись до професіоналів які займаються проведенням святкування весілля у Львові. Там ознайомившись з вашими уподобаннями і бюджетом, підготують орієнтовні плани проведення вашого свята. Вам залишиться тільки вибрати один з варіантів і внести до нього свої корективи.

Але, молодим варто знати, що деякі питання їм необхідно буде вирішувати самостійно. Важливим нюансом для нареченої при виїзній церемонії є вибір весільного плаття. Весільні сукні сьогодні представлені у великих кількостях і в сотні тисяч варіантів, однак нареченій потрібно розуміти, що не всі вони підійдуть. Якщо, наприклад, ви прийняли рішення провести церемонію, десь на лоні первісної природи або серед топей і боліт, то про дорогущем, важкому і дуже пишній сукні не може бути й мови.

Наступне важливе питання, яке доводиться вирішувати самостійно, це реєстрація шлюбу в ЗАГСі. Про те, що ви збираєтеся провести виїзну церемонію, працівників РАГСу необхідно попередити заздалегідь і домовиться з ними про офіційне укладення шлюбу, за день / два до дня весілля.

Переваг такого роду церемоній багато. Це і оригінальність урочистості, і незвично прекрасна весільна фотозйомка, і шанс сховатися від усього світу і багато, багато іншого. Вдобавок – це спосіб висловити свою індивідуальність і провести вашу весілля як мріялося і марилося у сновидіннях. Не варто говорити, що цей день знаменний і один з найяскравіших у житті, а значить-підійти до підготовки потрібно з усією відповідальністю і оригінальністю, слідувати тенднціям моди і не забувати про індивідуальний підхід.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>