Як навчитися правильно цілуватися з хлопцем

SILYVATUSJAМолоді дівчата дуже переживають через першого поцілунку. Їм здається, що вони нічого в цьому не розуміють, що це важке наука і, зрештою, перед коханим хлопцем вони через це зганьбить. Однак на ділі все зовсім не страшно, знання та вміння приходять з досвідом.

Щоб навчитися правильно цілувати з хлопцем – розслабтеся

Всім зрозумілі легкі і ніжні поцілунки в губи, які вчиняються в один дотик. Про них навряд чи варто говорити, адже вони не можуть передати всю глибину почуттів закоханих.

Все просто – необхідні більш глибокі поцілунки, навіть із застосуванням мови. Вони, як правило, набагато ефективніше і дають більше яскравих вражень. Партнери за допомогою глибоких поцілунків здатні принести один одному багато задоволення, тому що при цьому зачіпається більше чутливих точок. До найпопулярніших глибоким поцілунків ставляться французький поцілунок і поцілунок взасос. Ці види сприяють тому, що партнери краще пізнають один одного і можна сказати, перетворюються в єдине ціле. Тим не менш, перший раз глибокий поцілунок потрібно починати плавно і ніжно, не потрібно «нападати» на партнера. Навчитися правильно цілуватися з хлопцем – це значить, відчути його бажання, його техніку, його ритм.

Помилки при поцілунку

Однак, як показує практика, багато роблять помилки під час поцілунків. Наприклад, занадто сильно «орудують» мовою, що заважає рухам і диханню партнера. Деякі дуже завзято впиваються губами в губи коханого, що також не веде до задоволення від поцілунків.

узнайте как путешествовать самостоятельно без турфирм на сайте http://myalltravels.ru

Можна навчитися правильно цілуватися з хлопцем, якщо не проявляти свій егоїзм. Пам’ятайте, приємно повинно бути обом. Часто дівчата хочуть показати хлопцеві свою пристрасть і цілуються в занадто великому темпі, вважаючи, що це йому сподобається. Але зазвичай такий натиск тільки все псує і відлякує партнера. Неприємно під час поцілунку також відчувати рясне слиновиділення. Потрібно намагатися його стримувати і ковтати самостійно, а не «віддавати» тому, з ким цілуєтеся.

Дівчина повинна дати можливість хлопцеві самому задати темп і тон поцілунку. Таким чином, він покаже, як йому більше подобається. Але так може бути не завжди – дівчина також має право цілуватися, згідно зі своїми бажаннями. Однак пальму першості нехай у цьому випадку краще отримає хлопець.

Навчитися правильно цілуватися з хлопцем не важко, і не потрібно нічого соромитися. Якщо ви йому подобаєтеся, то він сам допоможе вам у навчанні всім премудростям.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>