Як навчитися фліртувати чоловіком?

flirtyvatuКожній дівчині хочеться привертати увагу молодих людей. У одних фліртувати з чоловіком виходить мимоволі, а іншим доводиться постаратися, щоб привернути увагу протилежної статі.

Від давнини до наших днів

Ще в давнину єгипетські цариці використовували масла і відвари для додання шкірі сяйва, гейші завжди маскували обличчя за допомогою білої фарби і малювали собі очі і губи.

Макіяж, зачіска, одяг, взуття, парфуми, поведінка – все це у всі часи служило інструментами для флірту. Також існували певні правила поведінки при знайомстві двох людей протилежної статі, коли дама не повинна була показувати свою зацікавленість чоловіком, але й не можна було показатися неввічливою. Зараз же всі ці правила зведені до мінімуму або просто зійшли на «ні» і молоді люди можуть відкрито заявляти про свої почуття.

Перший сигнал до знайомства завжди надходить від жінки. Саме жінка поводиться або виглядає так, що притягує до себе погляди чоловіків або залишає їх байдужими.

Уміння фліртувати з чоловіком – ціле мистецтво

Фліртувати з чоловіком можна де завгодно, будь то метро, ​​кафе або вечірка. Головне – бути впевненою в собі, у своєму зовнішньому вигляді і внутрішньому настрої. Жінка, коли у неї гарний настрій, вся світиться зсередини і мимоволі притягує чоловіків.

Важливий інструмент жінки в мистецтві флірту – очі. Всім відома фраза «стріляти очима», так от до флірту вона має пряме відношення. Тут важливо не перегнути палицю і не дивитися на чоловіка занадто довго і пильно, він може це просто неправильно зрозуміти. Краще затримувати погляд на кілька секунд і відводити очі убік, повторивши це пару разів.

Ще одна частина обличчя, що привертає до себе погляди чоловіків – губи. Доглянуті НЕ обвітрені губи, злегка прочинені, завжди привернуть увагу молодих людей. Тут теж головне не перестаратися, щоб не вийшло гримаси.

Доглянута зачіска, макіяж, що підкреслює достоїнства, охайний і не вульгарний зовнішній вигляд, пряма постава притягують погляди протилежної статі.

У мистецтві фліртувати з чоловіком особливе місце відводиться дотиків. Через дотики можна відчути емоційний настрій людини, будь це просто невимушене торкання руки під час розмови, або це буде жест більш відвертий, коли жінка вирішує поправити комір сорочки свого співрозмовника.

У розмовах не слід заглиблюватися у філософські міркування на глобальні теми або занадто цікавитися особистим життям співрозмовника. Краще вести бесіду про захоплення, новинки кіно та музики або книгах і т.п.

Щоб навчитися фліртувати з чоловіком, можна, для початку, потренуватися перед дзеркалом, але потім обов’язково слід практикуватися на реальних людях. Тільки так можна побачити свої сильні і слабкі сторони і вдома вже займатися роботою над помилками. Головне – не соромитися.

Когда чтение хобби, плюс найдется в любой ситуации.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>