Як навчитися довіряти чоловікові?

dovirjatu cholovikoviНаскільки люди готові вірити один одному? Напевно, рівно настільки, наскільки вони були обмануті протягом свого життя.

А як жінці навчитися довіряти чоловікові, і чи варто цьому вчитися, адже кругом і всюди вона чує страшні історії про чоловічу зраду, зрадах і нескінченної брехні? Якщо розібратися, то ще в дитинстві дівчатка починають розуміти, що від хлопчиків не можна чекати нічого доброго. Звідки ж це розуміння виникає? І чому недовіра – це один з найважливіших інструментів жіночої самозахисту?

Довіряти чоловікові, значить, поважати себе, вірити чоловікові – поважати його

«Довіряй, але перевіряй» – говорить народна мудрість. І в чіткій відповідності з цим прислів’ям, жінки починають перевіряти мобільні телефони своїх партнерів, читати смс-повідомлення, інспектувати контакти в адресній книзі. А ці нескінченні дзвінки протягом дня з коронною фразою «ти де?» … І замість того, щоб, нарешті, навчитися довіряти чоловікові, жінка переводить себе і партнера своїм недовірою.

З часів Адама і Єви людство живе за принципом «заборонений плід солодкий». То чи варто проявляти жорсткість у всьому, навіть у дрібницях, тільки, щоб мати постійний контроль над ситуацією? Швидше за все, цей контроль тільки підштовхне чоловіка до тих дій, яких так боїться жінка. Може, варто навчитися довіряти чоловікові, щоб у підсумку повірити йому? Як не парадоксально звучить, але довіра – це ще не віра. Довіряти чоловікові, значить, дати йому зрозуміти, що жінка гідна поваги, шляхетного ставлення до неї.

Навчитися довіряти чоловікові

Перестати контролювати чоловіка і зайнятися собою, своїм життям – ось панацея від гнітючого почуття недовіри, яке намагається зародитися в жіночій свідомості. Чим менше жінка втручається в життя чоловіка без його дозволу, тим більше у неї часу на себе, на свій розвиток. Якщо згадати відомий вислів «про чоловіка судять по вчинках його жінки», то стає зрозумілим, що влаштовуючи істерики, всіляко показуючи свою недовіру, жінка характеризує свого партнера, як людину ненадійного. А навіщо намагатися бути кращим, навіщо намагатися завоювати довіру в очах жінки, яка заздалегідь невисокої думки про свого партнера?

Хитрість і ще раз хитрість

Навчитися довіряти чоловікові – це велика жіноча хитрість. Довіряючи чоловікові, жінка покладає на нього відповідальність. Він сам стає цензором своїх вчинків, розуміючи, що йому довіряють, а значить, чоловік вже несе відповідальність за свою жінку. Навчитися довіряти чоловікові, значить, дати йому можливість бути справжнім чоловіком, а не рабом тотального контролю. Не довіряючи, жінка неусвідомлено посилає партнеру сигнал, що з нею можна вступити нечесно. Так чому жінки вважають за краще не довіряти чоловікам? Може, тому, що вони самі в собі не впевнені?

Семейный развлекательный портал Utroforum.ru – это полезные советы родителям.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>