Як накачати нижню частину пресу?

nakachatu pressЦе питання хвилює дуже багатьох жінок. Але так вже закладено природою-зайвий жир в організмі жінки часто відкладається саме в нижній частині живота. Іноді навіть буває, що вище пупка у дівчини виразно видніються кубики, а нижче – животик. Давайте розберемося, чи можна накачати нижню частину пресу і як це зробити.

Насправді, таких понять, як нижні і верхні м’язи живота, не існує . Брюшний прес – це єдина м’яз, яка йде від грудної клітки до низу живота.

 Так що накачати їх ізольовано, на жаль, не вийде. Горезвісні “кубики” на животі, до яких всі так прагнуть, виникають через сухожильні перемички, які ділять прес на декілька частин.

З цієї причини, навіть коли робиш вправи на нижню частину преса, виразно відчуваєш, як напружується верхня. Справа в тому, що верхня частина пресу зазвичай сильніша, і вона забирає навантаження у нижній частині живота. Великою кількістю повторень цю проблему не вирішити – чим більше втомлюється нижня частина преса, тим більшу частину навантаження вона передає більш сильної верхньої частини. Єдиний вихід-робити вправи повільно, зосередившись на правильності виконання рухів.

Зверніть увагу, що під час вправ на нижню частину преса не треба відривати поперек від підлоги – інакше навантаження перейде на м’язи сідниць. Крім того, рекомендується починати кожен повтор вдихом, а закінчувати видихом – в умовах відсутності кисню м’язи краще працюють.

Накачати нижні м’язи преса можна і вдома. Ось деякі вправи, які допоможуть це зробити:

Підйом прямих ніг

Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба, ноги прямі, стопи разом, поперек притисніть до підлоги.

Трохи підніміть верхню частину тулуба.

Повільно піднімайте прямі ноги вгору, до вертикального положення.

Так само повільно опускайте.

Не торкаючись ногами підлоги, виконуйте наступний повтор.

Ще одне ефективна вправа на нижню частину преса-підйом прямих ніг з висячого положення.

Опускання ніг в сторони

Ляжте на спину, розведіть руки в сторони і торкніться долонями підлоги, лопатки притисніть до підлоги.

Зігніть ноги в колінах і підніміть їх.

На видиху повільно опустіть ноги в будь-яку сторону.

Зробіть зітхання, підніміть ноги і опустіть на іншу сторону.

Виконайте 20 повторів на кожну сторону.

Згинання ніг

Сядьте на край дивана, упріться в нього руками і витягніть ноги перед собою, не торкаючись підлоги.

Повільно, не опускаючи ноги, згинайте їх і притягайте до себе.

Так само повільно випрямляйте їх.

Не торкаючись підлоги, виконайте 20 повторень.

“Черевний вакуум”

Часто буває, що ми, намагаючись виглядати стрункішою у відвертій сукні, старанно втягуємо в себе живіт. Виявляється, це не тільки красиво, але й корисно. Коли ми втягуємо живіт, м’язи преса напружуються і тренуються. Зручність цієї вправи в тому, що виконувати його дійсно можна в будь-який час і в будь-якому місці.

Але є і погана новина – самі по собі вправи на нижню частину преса не допоможуть позбутися від животика. Справа в тому, що скинути жир “локально”, суворо в певних місцях неможливо – якщо підшкірний жировий шар і зникає, то рівномірно, по всьому тілу, а не там, де вам би хотілося. Так що, щоб добитися ідеального живота, доведеться доповнювати силові тренування на м’язи преса кардіотренувань і правильним харчуванням.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>