Як часто необхідно міняти предмети особистої гігієни?

 65Багато людей думають, що предмети особистої гігієни необхідно використовувати до тих пір, поки не закінчиться термін придатності. Хтось їх змінює частіше, а хтось використовує занадто довго. Тут не має значення акуратність споживача, у кожної речі є свій термін служби. Давайте розглянемо основні предмети особистої гігієни, які можуть завдати шкоди нашому здоров’ю при неправильних термінах використання.

Зубна щітка

Фахівці радять використовувати зубну щітку не більш трьох місяців, від довгої експлуатації на ній скупчуються бактерії і мікроорганізми. Коли на зубній щітці деформуються щетинки, то її необхідно поміняти, навіть якщо вона прослужила менше трьох місяців. У деформованої щетинки з’являються тріщини, в яких починають накопичуватися бактерії. Також деформовані щетини можуть пошкоджувати ясна. Зараз у продажу існують спеціальні зубні щітки з кольоровими індикаторами, які змінюють колір, коли щетина приходить в непридатність. Довіряйте своїм відчуттям, вибирайте якісні зубні щітки. До і після використання зубну щітку ретельно промивайте.

Мочалка

Натуральну або синтетичну мочалку потрібно міняти один раз на шість місяців. Губку для купання радять міняти один раз на місяць. Під час купання мочалка видаляє з поверхні тіла омертвілі частинки шкіри, тому перед використанням ретельно вимийте мочалку з милом, а після використання промийте від мила і забруднення. Після тривалого використання в мочалці можуть скупчуватися бактерії, що може привести до розвитку грибків і плісняви. Якщо мочалка зроблена з міцної тканини, то її можна опустити в киплячу воду і трохи потримати, так можна збільшити термін служби мочалки на два місяці.

Домашні тапочки

Якщо носити домашні тапочки більше шести місяців, то існує небезпека заробити грибок. Ноги пітніють, тапочки намокають після душу, сохнуть і знову намокають, така середу передбачає накопичення бактерій. Можна продовжити термін служби тапочок за допомогою частих прань або шкарпетки шкарпеток, але все одно не варто використовувати домашні тапочки більше року. Верстати для гоління Одноразовий верстат не варто використовувати більше одного разу. Одноразові станки влаштовані таким чином, що їх промити практично неможливо. Якщо використовувати такі верстати неодноразово, то виникає ризик запалення волосяних фолікулів в результаті проникнення стафілококів. Верстати зі змінними лезами, на яких є спеціальна смужка-індикатор, можна використовувати не більше одного місяця. Такі леза знаходяться на достатній відстані один від одного, що спрощує процедуру промивання. Як тільки індикатор змінює свій колір, лезо необхідно замінити.

Рушник

Рушники необхідно міняти раз на три роки. Від частого прання руйнується тканина, рушники гірше сохнуть, а мікроби на мокрій тканини розвиваються набагато швидше. Фахівці радять прати рушники для обличчя після разового використання, для рук – кожні три дні, банні – через п’ять днів. Для тих, хто не стирає рушники кожен день, необхідно запам’ятати важливе правило – після використання рушник необхідно просушити. Не залишайте мокрий рушник зім’ятим або складеним, розправте його і просушіть. Якщо ж ви перете рушники після кожного використання, то їх бажано міняти щороку.

Подушка

З якого б наповнювача не була зроблена ваша улюблена подушка, в ній все одно накопичується пил, яка привертає кліщів і клопів. Подушка може служити не більше п’яти років. Існують спеціальні фірми, які роблять чистки подушок, продуваючи і просіюючи наповнювач від пилу і шкідників. Також у них є різноманітні напірники, оброблені бактерицидним засобом. Не варто часто використовувати такі чистки, тому що іноді вони коштують не дешевше нової подушки. Предмети особистої гігієни мають вплив на здоров’я людини. Пригадується одна істина – здоров’я не купиш. У даному випадку допомогти здоров’ю можна: не варто економити на предметах особистої гігієни. Необхідно їх використовувати правильно, так як вони є невід’ємною частиною здорового способу життя

Инвестиции на спорте

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>