В’ялі м’язи внутрішньої сторони стегна

stegnoКожна жінка мріє бути привабливою, якого віку вона б не була. Природа розпорядилася так, що в жіночій фігурі є більше проблемних зон, ніж у чоловічій. Жіночі гормони сприяють тому, що в області тазу, живота і стегон у жінок відкладається жир.

В’ялі м’язи внутрішньої поверхні стегон доставляють жінкам чимало неприємностей через свою непривабливість. Сьогодні є чимало методик для того, щоб коригувати свою вагу і фігуру.

фітнес
Кожній жінці знайомі проблемні області свого тіла. Внутрішня поверхня стегон найважче коригується. Якщо наполегливо тренуватися, то, через деякий час ви відчуєте позитивний результат. Фітнес – це такі вправи, які спрямовані на корекцію проблемних зон. Є спеціальні програми, які спрямовані на зміцнення м’язів живота, стегон, рук, сідниць. Для внутрішньої сторони стегна теж є вправи.

початок занять
Спочатку поводятся розминка і розтяжка, які призводять м’язи в стан еластичності. При розминці робляться повороти тулуба на всі боки, випади кожною ногою, кругові рухи стопами. Потрібно під час тренувань пити більше рідини.

Найкраще застосовувати мінеральну воду, що не містить газу. Так ви зможете уникнути зневоднення організму. Вдих робиться через ніс, а видих – через рот при виконанні вправ. Труднощі при тренуванні внутрішньої частини стегна виникають тому, що ці м’язи найменше працюють при русі тіла.

Встаньте прямо, ноги поставивши на ширині плечей. Піднявши праву ногу на 10 сантиметрів вище підлоги, розташуйте її хрестоподібно до лівої. Носок ноги тягніть на себе. Перемістивши вагу тіла на праву ногу, зробіть таке ж вправу з лівої ноги. Робіть такі вправи 15-20 разів для кожної ноги. Добре зміцнює внутрішню поверхню стегна і присідання. Потрібно присідати з широко розставленими ногами, тримаючи рівно спину. Таке вправу повторюють 1-15 разів.

Спираючись правою ногою на внутрішню частину стегна, робимо на лівій присідання. Потім потрібно перемістити корпус на праву ногу. Для кожної ноги цю вправу потрібно робити 10-15 разів.

Сидячи на підлозі, витягнуті ноги потрібно підняти над підлогою на 10 см, а потім розвести їх широко в сторони. Потім ноги знову зводимо. Ефективно для зміцнення м’язів стегон і вправу «ножиці». Таке вправу потрібно повторювати не менше 15 разів. Всі вправи на зміцнення м’язів стегон виконуються через день.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>