Вправи для тренування м’язів преса

mazuПлоский і підтягнутий живіт можна роздобути лише в разі відмінного розвитку м’язів черевного преса. Розвинені м’язи – запорука рухливості і здоров’я.

М’язів черевного преса кілька: прямі, поперечні, косі. Тренування кожної групи цих м’язів включає в себе різні комплекси вправ …..

Краще вибрати підходящий для Вас комплекс і включити його в щоденну ранкову гімнастику. Починати краще з найпростіших вправ, поступово підвищуючи навантаження. Для кращого ефекту отримання плоского живота складається комплекс, до якого входять вправи для кожної групи м’язів.

1. Сісти на край стільця, руки розвести в сторони, ноги випрямити. Зігнути одну ногу і підтягти її до грудей. Повторити на іншій нозі. Виконувати 5-10 разів.
2. Це ж вправу виконувати лежачи на підлозі.
3. Початкове положення буде таке ж, як у першій вправі. По черзі піднімати ноги, але вже в прямому положенні (5-10 разів).

4. Виконувати цю ж вправу лежачи на підлозі.

5. Лежачи на спині підтягувати коліна до грудей. Повторити 5-10 разів.

6. Лежачи на спині, виконуються «ножиці» – швидкі рух ногами назустріч один одному. Виконувати 5-10 разів, не затримуючи дихання.
7. Лежачи на спині піднімати прямі ноги догори до вертикального їх розташування. Повторювати 5-10 разів.

Також, якщо Ви вирішите займатися з тренером, то завжди зможете отримати знижки у фітнес клуби. Відвідуючи фітнес зали Ви більш докладно дізнаєтеся які вправи для яких груп м’язів корисні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>