Вплив одягу на формування особистості дитини в суспільстві

images (23)Одяг для дітей – не просто данина моді, але і спосіб направити шлях розвитку особистості дитини в потрібне русло. Від стилістичної спрямованості багато залежить, в тому числі і ставлення однолітків до вашому чаду. Будь-який одяг, особливо для маленької дитини, повинна виконувати відразу дві функції – естетичну і захисну.

Дитячий одяг чудово виконує всі задані функції, важливо лише підібрати найбільш якісний одяг. Повірте, дитині зовсім не все одно, які речі одягати в школу, в дитячий сад, на прогулянку. З зародженням власної особистості виникає і потреба у виборі чогось унікального, неординарного. Саме з цією метою і коштує дозволити малюкові зробити вибір самостійно, це стосується забарвлення одягу, її фасону. Єдине обмеження – одяг не повинен завдавати шкоди його здоров’ю, а також здоров’ю оточуючих, і при цьому бути по кишені вашому сімейному бюджету. Є безліч прихованих сигналів, які можна розпізнати, звертаючи увагу на одяг дитини. Якщо малюк вважає за краще носити одну і ту ж річ постійно, цілком очевидна нестача уваги і впевненості в собі з боку батьків.

 Дитячі куртки бувають безлічі видів, тому у малюка завжди повинно бути їх декілька. Прослідкуйте, яка з речей йому подобається більше, як часто він одягає ту чи іншу річ. На статус дитини в колективі часто впливають модні речі. Мода – це аж ніяк не погано, проте якщо ваше чадо фанатично стежить за модою, це може стати для вас тривожним сигналом.

Така дитина найчастіше ведеться на поводу у інших, не вміє робити власний вибір, відрізняється невпевненістю в собі, вимагає підвищеної уваги з боку оточуючих. Якщо ж малюк віддає перевагу викликають кольору, безліч аксесуарів, а також любить бути в центрі уваги – можливо в майбутньому з нього вийде відмінний дизайнер і художник. У будь-якому випадку, завжди поважайте вибір вашої дитини, радьте, але не ставитеся до цього критично. Саме вибір допоможе дитині краще закріпитися в колективі, і знайти в ньому своє місце.

Клиника Универсальная Ветеринарная Помощь

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>