В’єтнам: острів Фукуок

ostrivОстрів Фукуок розташований в 4 км від узбережжя В’єтнаму 15 км від узбережжя Камбоджі. Дістатися сюди найзручніше літаком з Хошиміну (40 хв).

Коли приїжджати

Сухий сезон з листопада по вересень. Сезон дощів – жовтень. Температура при зміні сезонів змінюється мало. Практично цілий рік на острові близько 29 С. Найкращий час для відвідування Фукуока з листопада по липень.

Чим зайнятися

Найкрасивіші рифи і багате мешканцями морське дно робить Фукуок одним з кращих дайвінг центрів країни. На відміну від Нячанга і Фантьхета, Фукуок розташований в акваторії індійського океану. Тому коли для любителів підводного плавання на курортах Тихоокеанського узбережжя настає мертвий сезон (з листопада по лютий), тут, на Фукуоці, сезон дайвінгу в самому розпалі.

Що подивитися

Гори і височини острова покриті реліктовим лісом, струмки і водоспади приваблюють прохолодою. Північну частину острова займає заповідник. Багата флора і Фауна. Тут мешкають білки-летяги, мавпи і звичайно знамениті дикі собаки Фу Куок.

Головна історична пам’ятка острова – Палац Кау. Це невелике спорудою було побудовано на честь богині Тхіен Хау, покровительки моряків і рибалок.

Варто відвідати так само Фабрику з виробництва рибного соусу.

Де розміститися

Туристична інфраструктура на острові тільки розвивається.

Туры на остров Фукуок из Москвы для отдыха.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>