Військові аквалангісти намагалися взят в полон інопланетян.

nlo

Розсекречені документи ВІЙСЬКОВО – МОРСЬКОГО ФЛОТУ РОСІЇ – ПРО ЗУСТРІЧІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З НЛО, траплялись ще в РАДЯНСЬКИЙ ПЕРІОД – СТАЛИ НАДБАННЯМ БРИТАНСЬКОЇ супутниковий телеканал “СКАЙ Н’ЮЗ”. РЕПОРТЕРИ ВИВЧАЮТЬ МАТЕРІАЛИ ПРО РІЗНІ Пригоди У ВОДАХ ОЗЕРА БАЙКАЛ, АКВАТОРІЇ, Бермудському трикутнику ТА ІНШИХ МІСЦЯХ НА ПЛАНЕТі, ДО ТОГО Ж РЯД ФАКТІВ супроводжуються коментарями контр-адмірала ЮРІЯ БЕКЕТОВА.

З розсекречених документів випливає, що інопланетяни відчувають особливу тягу до водного середовища. Кілька особливо примітних інцидентів сталися на озері Байкал. Очевидці на його берегах часто повідомляли, що на поверхню Байкалу час від часу піднімаються нез’ясовні об’єкти, а також спостерігаються потужні світлові сигнали також невідомого походження.

Деякі із зіткнень кораблів, підводних човнів і аквалангістів ВМФ СРСР з НЛО завершилися трагічно. Наприклад, в 1982 році – коли семеро аквалангістів ВМФ під час тренувань у водах Байкалу помітили на глибині 50 метрів гуманоїдів, одягнених у сріблясті костюми. Військові здійснили спробу захопити інопланетян, проте “гості” виявилися сильнішими. У результаті троє аквалангістів загинули, а що залишилися четверо отримали важкі травми. Подробиці інциденту, однак, не повідомляються.

Під час іншого “близького контакту”, що знаходилася в Тихому океані російський атомний підводний човен виявила відразу 6 загадкових рухаються об’єктів, які стали переслідувати субмарину, а потім в якийсь момент НЛО просто злетіли прямо з океанських вод в атмосферу. Розсекречено факти і з приводу виходу з ладу приладів на військових кораблях, що проходять через район Бермудського трикутника.

Коментуючи зустрічі військових моряків з НЛО, контр-адмірал Юрій Бекетов не виключив, що причиною ряду непояснених явищ могло стати прямий вплив НЛО, які можуть пересуватися з порушеннями всі відомих людству законів фізики. “Істоти, що створили НЛО, значно перевершили нас за рівнем розвитку”, – резюмував контр-адмірал.

Садово-парковое искусство во все времена являлось отражением культуры. В теме Сад непрерывного цветения узнаете много о садоводстве.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>