Ти не один

завантаженняБагато хто пам’ятає з власного досвіду, що тільки коли потрапляєш в біду, розумієш, наскільки цінна життя і допомогу оточуючих. Адже до певного часу, коли у вашому будинку все добре і ніхто не хворіє, мало замислюєшся про те, що в світі кожну хвилину маса людей потребує підтримки, як матеріальної, так і психологічної.

За кордоном легше жити безробітним та інвалідам. У країнах СНД все ж не така безхмарна ситуація : коштів вічно не вистачає у держави на облаштування тих же пандусів, душевних сил у оточуючих людей, що біжать у своїх справах і відвідних очі вбік при вигляді чужої біди. Але не так все погано, звичайно. Моя подруга теж жила звичайним життям, поки не потрапила в ДТП. Кілька моїх родичів інваліди. Вони живуть майже що нормальним життям, і вони найоптимістичніші люди, яких я знаю. У деяких моїх друзів загинули родичі, хто від того ж ДТП, хто від хвороб. І друзі тепер живуть з ранами на серці ─ від цих втрат.

Важко, коли в твій дім вривається непроханий гість і трощить все, що попадеться йому під руку ─ хвороба чи трагедія не питає, чи хочете ви її впустити. Що ж прямо зараз можуть зробити ті, хто поки на стороні здорових, для тих, хто хворий або каліцтва ? Таких людей багато, з паличками, милицями, але багато рідко або ніколи не виходять на вулицю, хтось місяцями або роками сидить (або лежить) на ліжку, частенько лікарняній. У соц.сетях неважко знайти групи допомоги ─ сказати чесно, нелікарів складно впоратися з емоціями і довго дивитися на нескінченні збори грошей. І губишся, так як немає стільки грошей на допомогу.

Але ж можна відправити і рубль -п’ять, тобто мінімум для себе, було б на благо. Є варіант і такої допомоги : зв’язатися з групою, наприклад, що опікає якусь лікарню ( або будинок інвалідів), і з ними взяти участь у святах, у майстер -класах… Нескладно адже ? Багатьох лякає лікарняна обстановка, вид хворих, майбутнє спілкування. Якщо вас теж, не варто насильно йти! Ви можете з кимось спілкуватися по Інтернету, для когось щось зробити сидячи вдома і потім передати друзями. Щоб краще зрозуміти, що ж ви можете зробити для інваліда, який його внутрішній світ, подивіться фільми, наприклад, «Всередині себе я танцюю », « Це життя для тебе», « Скафандр і метелик », «Повість про справжню людину », « народжений четвертого липня », « Оазис », « Море всередині » та інші. Ці фільми дадуть не тільки розуміння почуттів людей з проблемами здоров’я, але і можуть допомогти поглянути на людській цінність життя, підтримки і спілкування взагалі. Серед нерідко зустрічається людської байдужості є багато людей, охочих розділити з іншою людиною не тільки біду, але і допомогти заново навчитися посміхатися.

Поділитися позитивом і зробити чиєсь сіре життя барвистою. І якщо завтра вам захочеться стати такою людиною, то вам доведеться дізнатися себе з нового боку. Поділіться, якщо ви вже брали участь у допомозі інвалідам або тільки наважуєтеся.

Фильмы скачать торрент бесплатно без регистрации 3d HD хорошего качества

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>