Тури в Роттердам, Голландія

Роттердам-ГолландияЯкщо вірити статисткою, то в останні роки росіяни стали частіше відпочивати за кордоном. Особливо добре розкуповуються недорогі тури, де пропонуються різні знижки. Наприклад, можна вибрати гарячі путівки в Нідерланди, вартість такої поїздки буде в рази нижче, ніж відпочинок у звичайний час. А скільки вражень ви отримаєте! Особливо яскравим і незабутнім подорож стане в тому випадку, якщо вдасться побачити Роттердам.

Роттердам – один з найвідоміших туристичних міст, адже тут знаходяться красиві архітектурні пам’ятки, в тому числі і такі абстрактні об’єкти, як «Кубічні дому», зведені в 1984 році за планом Піта Блома. Кожне з будівель складається з трьох рівнів, стіни нахилені під кутом в 54,7 градуса. Більше чверті простору такого житла неможливо використовувати, але, незважаючи на це, тут немає жодної пустуючої квартири.

Роттердам був утворений з невеликого рибальського селища, де проживало близько двох тисяч чоловік. Статус міста він отримав влітку 1340, коли відповідний указ надійшов від Віллема IV. Населений пункт швидко розростався і зараз тут налічується не менше 617 000 жителів, що досить переконливо для Нідерландів.

Поруч з Роттердамом протікає річка Ротте, за якою минулого активно переправлялися різні вантажі. У найкоротші терміни був побудований найбільший в країні річковий порт і Роттердам перетворився на центр торгівлі. Сьогодні навантажені товаром суду як і раніше курсують по річці, яка впадає в Північне море, що робить цей водний шлях стратегічно важливим транспортним вузлом.

Огляд Роттердама почніть з його центральної частини, де багато нових сучасних будівель з бетону і скла. Це справжній європейський мегаполіс, де життя б’є ключем. Тут багато бутиків і торгових центрів, музеїв і галерей, нудно точно нікому не буде. Треба тільки заздалегідь спланувати маршрут. Але зазвичай в рамках туру вже пропонується хороша екскурсійна програма. І тоді залишається лише просто насолоджуватися відпочинком.

Одна з головних міських визначних пам’яток – міст Еразма користується популярністю у туристів, так як він дуже красивий. Кожен мандрівник хоче сфотографуватися на тлі вантового моста завдовжки 802 метри. Ця величезна конструкція була введена в експлуатацію 6 жовтня 1996 року стала одним з найграндіозніших споруд, коли-небудь що зводяться в Нідерландах.

Роттердамський зоопарк «Блейдорп» є найстарішим в країні. На жаль, самі перші його будови були безповоротно загублені в кінці Другої світової війни, коли місто піддавався постійним бомбардуванням. Зате нові вольєри вийшли дуже просторими, тварини почуваються тут комфортно. У деяких закритих секціях строго контролюється температурний режим і вологість повітря. Нещодавно в зоопарку з’явився океанаріум, що лише ще більше зробило його популярним.

Ресторани Роттердама нерідко оформлені в стилі минулих епох, але також зустрічаються і класичні інтер’єри. У подібних закладах громадського харчування подають найрізноманітніші страви. Картотека вин відрізняється багатством вибору, проте самі голландці вважають за краще пити пиво, яке тут також представлено в широкому асортименті.

Далеко не всі нідерландці вільно володіють англійською мовою, але проблем у спілкуванні через це виникнути не повинно. Втім, якщо ви сумніваєтеся в доцільності поїздки в Нідерланди, то можете спочатку відпочити в сусідній країні, купивши недорогі тури до Бельгії, де місцеве населення вільно говорить англійською або французькою. Бельгійське Королівство з розпростертими обіймами зустрічає туристів.
ремонт авто своими руками ваз

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>