Стадіон і гуртожиток у єдиному комплексі

1 (7)Casa Futebol проектує футбольні стадіони таким чином, щоб їх можна було використовувати в якості житла в ті дні, коли арена не використовується.

Це досить недорогий метод вирішення житлової проблеми для нужденних, а так само потужний соціальний стимул для того, щоб вирішувати проблему бездомних.

Casa Futebol пропонує втілити в життя проект, за яким стадіони чемпіонату світу Бразилії будуть перетворені в громадський житловий комплекс. Така смілива стратегія не настільки складна, як може спочатку здатися. Французькі архітектори Аксель де Стампа і Сільвен Мако, які є авторами проекту, припускають комбінувати спортивну арену і житловий комплекс, які за задумом зовсім не будуть конфліктувати один з одним.

Згідно архітекторам, п’ять з 12 стадіонів, побудованих для чемпіонату світу 2014 року, зовсім не повинні будуть позбавлятися своїх сидячих місць.

Цим стадіонів просто вбудували б заздалегідь приготовані будинку-контейнери в проміжки між бетонними і металевими колонами. Наливной пол старатели
Іншим семи стадіонам встановили б удома на трибунах, із втратою деякої кількості сидячих місць. Хоча мета Casa Futebol полягає в тому, щоб створити житло, стадіони все ще залишаться придатними для майбутніх ігор, дохід від яких буде використовуватися для обслуговування та будівництва більшої кількості будинків.

Ідея звучить дуже заманливо, залишилося лише дізнатися, що про таку ідею думає громадськості та бразильські любителі футболу. У цій країні футбол є національними видом спорту, а стадіони – священними місцями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>