СПОРТ для “ЛЕДАЧИХ”

cportДуже багато людей хочуть мати гарне тіло, а що власне кажучи їм у цьому заважає, так відповідь дуже проста – лінь.

Існує дуже багато “відмазок” чому при бажанні красивого тіла, немає бажання ЙОГО отримувати, але це просто фрази в голові, в душі, де-небудь ще, головне вони є і породжує їх, як я вже говорив ЛІНЬ. Але я сам людина і сам, того не підозрюючи, піддаюся впливу.

 ЯК ОТРИМАТИ КРАСИВЕ ТІЛО, подолавши самі розумієте що ??? Відповідь є і він вкрай простий і звичайний за моїми спостереженнями.

Почнемо з такого моменту, як спеціальні тренажерні зали-користі від них багато, але в них треба ходити і причому регулярно. А якщо зал знаходиться від Вас занадто далеко, добиратися хвилин 40, а то й більше. ВИХІД: знайдіть зал ближче, а ближче немає залів, що робити? ЛЮДИ Ледачі (не ображайтеся за це слово, але якщо визнати, що ти такий, жити простіше) звертаюсь до Вас: гори не рухаються самі, а якщо і рухаються, то швидкістю, пов’язаної ближче до мільйонів років, у Вас немає такого часу. А далі про головне.

Є вільний час, хвилина хоча б, багато не треба для його віджатися від заслінки, ще 30 секунд, зробіть кілька присідань або у Вас і такого часу немає?. Пробіжки: 20 хвилин побігати, невже важко, якщо Ви так собі говорите, мені Вас не шкода і ні кому не шкода, це точно. Зрозумійте це «тупо» Ваше життя і жаліти будете себе тільки Ви, ах у є час себе пожаліти, а позайматися «дрібними» вправами часу немає.

Так в чому проблема ??? Я не зрозумію а!?! Просто зрозумійте, якби адам був ледачий, нас би з вами не було, та що адам, мій тато, якби не він, то мене б не було. До чого це пишу, лінь – це двигун думок, але не справи, немає, за моїми припущеннями лінь допомагає справі в 15% випадків, решта 85% – це її негатив.

Я знаю, що люди завжди хочуть розвиватися, ну розвивайтеся, хочете натренувати силу волі: якщо ви палить вам простіше, йдіть курити, взяли сигарету в рот, СТОП !! Чи не прикурюйте, покладіть її назад в пачку, але запам’ятайте яка саме сигарета вам «відмовила», іншим разом виконайте це з іншого сигаретою, але нехай і не які сигарети вам «дадуть» згадати свою звичку, але в якийсь момент ви вийдіть покурити, дістанете пачку і побачите, що всі сигарети Вам «відмовили», та й ви власне кажучи не хочете з ними «спілкуватися», так в чому справа – викинете пачку і забудьте ви про це куріння. я не хочу проводити акцію проти сигарет, це тільки інформація для вас, просто поміркуйте.

Отже, курящему простіше розвинути силу волі на прикладі сигарет.

 А Всім іншим я раджу вже вдруге, є час займіться собою, потім побачите, що ви «ростете».

Або Ви думаєте, що сила волі не потрібна щоб займатися собою? Ще як потрібна, тому розвивайте силу волі разом з красою тіла.

У день може таких міні-проміжків часу від 10 секунд і до 5 хвилин бути самі побачите скільки. Раніше Ви на це не звертали уваги.

Але от тільки не перенапружуватися, а що це таке ??? Та нічого за цей час ви максимум, що зможете відчути, так це маленьке напруга і твердість у м’язах, в тих, на які працювали.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>