Штурм мозку

Роттердам-ГолландияЯк далеко зайшли експерименти з психотронних зброєю?

У перших числах лютого 1990 року в Душанбе прибуло кілька вірменських сімей, всього 39 осіб. Вони бігли з Баку, де 13 – 20 січень прокотилася хвиля вірменських погромів. Біженці знайшли притулок у своїх родичів. Відразу ж почалися спонтанні зібрання громадян, на яких обговорювалася тема можливого масового переселення вірмен в Душанбе. З чуток, які миттєво розліталися, ті позачергово почали отримувати ключі від квартир у новобудовах масиву «Зеравшан». Обстановка загострилася, і вилилася в масові безлади.

Після того, як в Душанбе увійшли спецпідрозділу з Москви і танки, заворушення припинилися. Комісія, створена з працівників КНБ і генпрокуратури, провела ретельне розслідування, але так і не назвала винних у тих подіях. Пізніше з’явилося припущення, що саме в ці дні в столиці Таджикистану дала збій якась система «Краб», своєрідний пси-випромінювач.

Ця інформація, зокрема, наводилася в 1993 р. на семінарах «Академії Нового Мислення». Деякі фахівці переконані, що зв’язок між аварією «Краба» і бунтом в Душанбе мала місце, інші – вважають подібні твердження – фантазій. Тим часом, ряд свідчень і документів говорить на користь прихильників версії масового маніпулювання людей. Так, достеменно відомо, що прототип «Краба» – установка «Радіогіпноз», була випробувана 1973 році в військовій частині 71592, що дислокується в район Новосибірська.

Сенс полягав у тому, щоб за допомогою НВЧ-випромінювання викликати акустичні коливання в мозку людей. Акт випробування був підписаний вченими академіком Ю. Кобзаревим і доктором фізико-математичних наук Е. Годік, а також генерал-полковником авіації В.Н. Абрамова. Вважається, що основи психотронної зброї заклав ще в 30-х роках минулого століття науковий співробітник Рентгенівського інституту Кримського наркомату охорони здоров’я Б.Г. Михайлівський.

Приблизно ж у цей час у фашистській Німеччині створюється організація Ahnenerbe – «Німецьке товариство з вивчення давньої германської історії та спадщини предків». Її метою було окультно-ідеологічного забезпечення функціонування державного апарату Третього рейху. Є свідчення ряду учасників Ahnenerbe про дослідження в рамках проекту «Тор», названого на честь одного з давніх германських богів. Мовляв, саме досягнення цього проекту допомогли Гітлеру створити фанатичне суспільство. Одна з легенд, пов’язана цим проектом, свідчить, що не всі німці піддавалися психотронними впливу. Уникли його, наприклад, генерали, які спробували 20 липня 1944 скоїти вбивство Гітлера.

Вже після війни багато німці не розуміли, як вони могли робити настільки варварські злочини. А фахівці Ahnenerbe були арештовані американцями і вивезені на територію США. Більше ніяких достовірних відомостей про це не ніде не публікувалося, але от нові установки психотронної зброї у американців з’явилися.

Корпорація Sierra Nevada в США займається розробками програми «Керованих ефектів» (Controlled Effects) за завданням ВВС. Одна з розробок отримала патент США № 4877027. Суть полягає в тому, що моделюється спрямоване електромагнітне випромінювання, яке створює у внутрішньому вусі потужні вібрації, і люди, що потрапили під вплив цієї зброї, в повній тиші чують шоковий звук, що викликає запаморочення і блювоту, хоча барабанна перетинка залишається нерухомою.

Фірма «American Technology Corporation» розробила дальнодействием акустичне нелетальної зброї LRAD, яке на відстань 300 метрів впливає на психоемоційний стан конкретної людини, наприклад, в натовпі протестуючих. Для цього генерується вузькоспрямований звуковий промінь частотою 2100 – 3100 Гц гучністю в 155 дБ. Відомо, що це шум не переносимо людиною. До речі, при 180 дБ вилітають заклепки з металевих конструкцій. Ряд західних журналістів розгледіли апарат LRAD у грузинських поліцейських, які в 2007 році розганяли демонстрантів у Тбілісі.

У березні 2012 року міністр оборони Росії Сердюков зробив офіційну заяву, що Росія буде акцентувати увагу на «… розвиток озброєнь, заснованих на нових фізичних принципах; енергетичну зброю, геофізичну зброю, образу-енергетична зброя, генетичне зброю, психотронное зброю, та інші ». Більш того, деякі з них вже є частиною державної програми закупівель озброєнь на 2011-2020 рік.

Американські ЗМІ не стали сумніватися в серйозності цих посилів і порахували це натяком на те, що в Росії розроблено нове психотронное зброю і активно йдуть його випробування. Західні журналісти відразу ж згадали слухання в комітеті Держдуми РФ в листопаді 2000 року, де обговорювалася тема дистанційного керування нервовою системою людини або віддаленого заподіяння шкоди його життю.

Більш того, ряд депутатів все ж підготував законопроект «Про інформаційно-психологічної безпеки», в якому заборонялося займатися несанкціонованим опроміненням людей, а також розробляти і виробляти такого роду пристрої. Однак він був відкинути, як несерйозний. Обмежилися поправкою про заборону обороту «зброї та інших предметів, що вражає дія яких заснована на використанні електромагнітного, світлового, теплового, инфразвукового або ультразвукового випромінювання, що мають вихідні параметри, які перевищують величини, встановлені державними стандартами РФ».

Фактично ці обмеження стосуються фізичних осіб, так як законодавчо не була встановлена ​​заборона на розробку і випробування. У цьому зв’язку згадують Володимира Лопатіна, який в США вважався «лідером нового покоління радянських дисидентів». Зокрема, в його книзі «Психотронна Зброя і Безпека Росії» розповідається про експерименти на нічого не підозрюють громадянах. Саме тому американські аналітики впевнені, що в 2020 році психотронное зброя буде офіційно включено в арсенал російського озброєння.

Тим часом, в різних країнах деякі люди відчувають, що з ними відбувається щось неприродне. У США в даний час кілька сотень людей готують позови проти ФБР і Міністерства Оборони, в яких вони скаржиться на віддалене маніпулювання їх нервовою системою. Сколько стоитремонт квартиры в Уфе. У Японії 300 людина також заявили про дистанційне маніпулюванні і заподіянні шкоди здоров’ю. Багато з них ведуть себе адекватно і не можуть вважатися психічно хворими людьми. Деякі аналітики впевнені, що подібні експерименти і справді проводяться, оскільки оволодіння такою зброєю означає контроль над світом. Занадто великі ставки, в тому числі і в боротьбі з тероризмом.

До речі, психотронное зброя застосовується і на побутовому рівні, наприклад, за допомогою НВЧ-випромінювання звичайної мікрохвильовки. Вважається, що за допомогою їх можна нанести шкоду людині навіть через стінку. Фахівці ставляться до цього з іронією. Втім, одна з таких атак стала справжнісіньким анекдотом. «Жив чоловік, який засипав МНС скаргами на те, що його опромінює сусід зверху. Коли до нього прийшли, то побачили на ньому шапочку з фольги. «Параноїк», вирішили в рятувальники. Як прийнято в таких випадках, вони повідомили про це психіатрам і вирішили перевірити сусіда – чи не сильно його дошкуляв сусід знизу. І перше, що побачили, коли їм відкрили двері … шість мікрохвильовок, що стоять по периметру кімнати, з відчиненими дверцятами вниз. Верхній сусід пояснили це тим, що під ним живе прибулець, і він з ним бореться електромагнітним випромінюванням »

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>