Шейпінг-терапія – що це?

tepapiaНе раз ми чуємо про еталоні жіночої краси, 90-60-90. Як досягти таких розмірів грудей і талії? Адже мрія кожної жінки відповідати цьому ідеалу, мати струнку, привабливу фігуру.

Ось тому і виснажують себе жінки фізичними вправами і дієтами.

Заняття фітнесом корисні далеко не всім. Є люди, яким заборонені великі навантаження на тіло, в даний час з’явилося зовсім новий напрямок фітнесу – шейпінг-терапія.

Вона дозволяє людям, які з тієї чи іншої причини не можуть переносити фізичні навантаження, підтримувати себе у фізичній формі.

 Навантаження при шейпінг-терапії підбираються індивідуально і постійно контролюються тренером. Тому навантаження може коригуватися прямо на занятті, також можуть змінюватися і вправи.

Прийшовши в перший раз на заняття з шейпінг терапії, за допомогою комп’ютера проводиться спеціальний медичний тест на показники серцево-судинної системи, антропометрический тест. Визначивши, співвідношення м’язової і жирової маси, а також рівень навантаження, складається індивідуальна програма занять, харчування та масажу.

Шторы из бусин

Спеціальний прилад, шейпінг-пульсометр, одягається на руку або ногу під час занять і під його контролем проводиться тренування. Цей прилад визначає серцевий ритм людини і, завдяки цьому, оцінює стан тренируемого в даний момент.

 Тренування по шейпінг-терапії проводяться два рази на тиждень. Тренер стежить за самопочуттям людини на моніторі комп’ютера і в будь-який час може оперативно зреагувати і змінити навантаження.

Природно, заняття починається з розминки, потім йде комплекс з 10-11 вправ, заняття закінчується заспокійливими вправами.

Важливо пам’ятати, що шейпінгом потрібно займатися в зручній спортивному одязі та взутті. У магазинах взуття в Москві завжди можна знайти зручну і практичну модель для занять.

Шейпінг-терапія в першу чергу важлива для людей із серцево-судинними захворюваннями, з захворюваннями хребта і суглобів, а також хворим на цукровий діабет.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>