Що таке «білі ночі»?

bili noschiЗ дитинства людина отримує уявлення про те, як правильно змінюються день і ніч. Тоді й отримує переконання, що вдень світло, а вночі, відповідно, темно. І термін «білі ночі» може викликати труднощі. Як це темні ночі можуть бути «білими»? І що таке взагалі «білі ночі»? Ми пояснимо вам!

«Білі ночі» – це ночі, коли темрява не настає. Небо немов застигло в сутінках. Явище це поширене в широтах вище 60 °. І чим вище розташована широта, тим більше тривають білі ночі, які є, не тільки в чудовому місті Санкт-Петербурзі. Наприклад, у Петрозаводську за літо (а «білі ночі» проходять якраз влітку) близько 50 ночей, а в Архангельську – 70 ночей. У цей період в містах навіть відключається вуличне освітлення, тому що воно не потрібно.

«Білі ночі» стали одним з відмінностей Санкт-Петербурга. І саме в цей час в північну столицю з’їжджається багато туристів, а місцева влада приурочують безліч фестивалів та заходів.

У людей, які не звикли ще до того, що вночі світло, може виникнути дискомфорт, тому що організм звик спати, коли темно.

Приятные моменты красота, уход за собой, хобби

Краса «білих ночей» оспівана в багатьох творах літератури. Кожна людина просто зобов’язаний побачити і перейнятися пишністю цього таємничого явища природи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>