Що робити жінці, якщо її не задовольняє чоловік?

Причин, за якими дама не отримує задоволення в сексі – безліч. І в кожному випадку – свої методи впливу. Розглянемо варіант, коли з фізіологічної точки зору у неї все нормально. В її відносинах присутня любов, і повна сексуальна сумісність. Але є одне але: інтимні стосунки трапляються набагато рідше, ніж їй хотілося б. Мене мало цікавлять причини чоловічого боку поведінки. Я вважаю, що в будь-якому людині завжди є відображення його проблеми. А це означає, проблему завжди можна вирішити власної, особистої роботою над собою. І тому в даному дослідженні ми будемо говорити тільки про причини, наслідки та впливах слабкої половини людства на себе.

Іноді усвідомлення своєї відповідальності в кожній проблемі в разі дуже сильних емоцій може не зупиняти. Жінка зривається і влаштовує скандал чоловікові. В істериці заспокоїтися допомагає звичайна молитва з внутрішньої проханням до бога допомогти, дати мудрості, терпіння і сил подолати все це. Вчіться молитися душею. Яндекс.Директ Сходження на ельбрусВосхожденіе на Ельбрус 2014 ezoteriki.com Тим часом наша героїня постійно відчуває гіркоту, біль, тугу, злість, агресію. Здається, що вона чоловікові не потрібна, її не люблять. Втрачено впевненість у собі, з’явилася дратівливість, в деяких випадках ревнощі та інші згубні переживання. Їй здається, що секс вже трапляється не за загальним вільним бажанням, а вона його весь час чекає і випрошує.

Рекомендую сходити в відомий магазин і купити собі пристосування, здатне в деяких випадках доставити більше задоволення, ніж чоловік. Пізнати своє тіло і його можливості ніколи не зашкодить. Знання себе навіть може поліпшити стосунки з протилежною статтю, особливо, якщо не замикатися в собі, не соромитися своїх бажань, а бути вільною від забобонів і стереотипів. Ідеальний варіант, коли взяла, використовувала, отримала задоволення – і на цьому проблема себе повністю вичерпала.

Жінка не стає злою і агресивною. Вона відчуває, можливо, смуток. Однак смуток не є руйнує. Даний випадок – приклад адекватного ставлення, відсутність проблеми сприйняття. Розглянемо варіант, коли весь спектр почуттів, описаних раніше, залишився при цьому з описуваної особистістю. І більше того, в момент отримання найвищої насолоди емоційно їй хотілося ридати!

Для розуміння того, що відбувається ставте собі питання, спостерігайте за собою. «Що я хочу?», «Які відчуваю почуття?», «Що мені потрібно для досягнення гармонії?» Розкладайте свій біль на складові. Визначення «біль» для роботи не підходить – воно занадто загальне. На даному етапі роботи, можливо, знадобиться допомога психолога. Тому що самостійно визначити весь спектр турбують почуттів – це вміння, яке напрацьовується роками. Можливо, у вас його немає. Але якщо ви відчуваєте в собі схожу проблему і хочете з нею розібратися – бігом до фахівця! Розглянемо деякі аспекти і впливу на емоційну загубленість, в якій перебуває наша героїня з приводу нестачі інтимного спілкування: 1. Ревнощі, підозрілість, злість на інших жінок, на яких може дивитися свій чоловік, народжується з почуття власної неповноцінності. Варіанти «лікування».

У спокійному стані необхідно «промацати» своє «Я». Послухайте себе, доторкніться до себе, загляньте всередину. Довіртеся собі і відчуйте відчуття власної самоцінності. При цьому можна говорити: «Якщо він не йде до мене, – це його проблема, а не моя. Він не отримує мого дорогоцінного тепла, любові, пристрасті ». Не підходять одні фрази – шукайте інші. Ідеальний варіант, якщо жінка навчиться радіти від спілкування з самою собою. Ще в придбанні відчуття своєї привабливості дуже допомагає така вправа: необхідно представити погляд чоловіка. У цьому погляді – все! Пристрасть, бажання, захоплення. Він дивиться не відриваючись, а я насичуються його поглядом, насолоджуюся, просто купаюся в ньому! Дуже важливо «ловити» свої почуття. Чи є в них зміни? Чи стає мені легше?

 Вам бракувало природного чоловічої уваги в дитинстві. У даному випадку відносини з першим чоловіком (батьком) я б розклала, в свою чергу, на кілька складових аспектів: брак чоловічої уваги; недолік чоловічого тепла; відсутність відчуття радості. Потреба в чоловічому уваги успішно заповнюється за рахунок подання чоловічого погляду з вправи вище. Наповнюватися теплом від чоловіка можна поданням чоловічого торса (в уяві чомусь малюється оголене тіло), рук, тіла, до яких я завжди можу притулитися. Я відчуваю потік тепла – чоловічого, покровительствующего, воно обволікає мене зсередини і зовні, всю, повністю. Чоловіче єство – оболонка навколо мене. Я наповнювати і перебуваю в ньому стільки, скільки хочу. Відчуваю при цьому захищеність, доброту, співучасть, любов, заступництво душевність …

Необхідно вкласти в свої відчуття весь спектр почуттів, так необхідних від чоловіка. Відчуття радості легко можна отримати поданням погляду батька. Його очі світяться від того, що він радий бачити мене. Його очі посміхаються мені! Ну ось, власне і все. Я розглянула головні, провідні складові відомої проблеми. В її подоланні, як і в усьому, необхідно терпіння, бажання, усвідомлення. Хороша допоміжна роль спостерігається в психологічних сеансах, в яких під наглядом фахівця жінка може проговорити всі почуття уявному батькові, виплеснути емоції, подолати бар’єри віддаленості. І звичайно, необхідно час. Час на повну опрацювання наявної проблеми. Наприклад, мені від моменту першого усвідомлення своїх сумних почуттів до повного позбавлення знадобилося п’ять років.

Бажаю успіху!

Инвестиции на Форекс

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>