Що корисніше – калланетика або йога

qogaЗаняття спортом потрібні для кожної жінки, так як вони корисні для організму. Фітнес корисний для поліпшення фігури і підтримування її у формі.

У фітнесі багато напрямків: йога, стретчинг, калланетика, а також, бодіфлекс і багато інших. Багато жінок вибирають йогу і калланетику. Давайте розберемося, чим корисні такі заняття і що корисніше – калланетика або ж, йога?

Калланетика

Це фізичні навантаження на організм, оздоровлюючі і омолоджуючі його. Такі навантаження добре розтягують м’язи, а також, скорочують їх. Автор цієї методики – Каллан пікні, що зібрала всі вправи, які змушують працювати всі м’язові групи. Така особлива гімнастика формує красиву фігуру жінки.

Займаючись такими вправами, ви знайдете грацію і пластику, станете впевненою в собі. У калланетике є такі спортивні жанри, як танці, дихальні вправи, йога та інші. Руху розмірені і спокійні. Біг і стрибки в такому вигляді гімнастики відсутні. Заняття калланетикой спалюють дуже багато калорій, тому, година таких занять рівноцінний 7 годинам аеробіки. На думку фахівців, за десять годин таких занять можна «помолодшати» на 10 років.

Як діє калланетика?
Займаючись за методикою Каллан пікні, можна привести в порядок нерви, зробити тиск нормальним, зміцнити хребет. Калланетика корисна жінкам в післяпологовий період, так як вона зміцнює м’язи живота і робить поставу краще.

йога

Слово «йога» можна перекласти, як «усамітнення», «состредоточенность». В таких заняттях з’єднуються філософія, мистецтво, а також, фізична активність. Руху при заняттях йогою плавні і повільні. У асанах тіло отримує статичну напругу. Під час занять йогою тренується кожен мускул тіла. Завдання асан йоги – привести у спокійне врівноважене стан розум. Йог після цього усвідомлює те, чого хоче його тіло. Коли тіло підкоряється розуму, воно абсолютно.

Йога і здоров’я людини
Займаючись йогою, людина отримує гнучке тіло, поліпшується рухливість суглобів, гнучкість хребта. Всі вправи робляться повільно, з урахуванням дихання. Завдяки цьому, знімається стрес, тонізується весь організм. При заняттях йогою зміцнюється серце, тиск стає нормальним, сон нормалізується, кровопостачання поліпшується.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>