Ще один рідний Чоловік у моєму житті

18У моєму житті з’явився ще один рідний чоловік) Я недавно аналізував і дійшла висновку, що мені щастить з чоловіками і в моєму житті чоловіки зустрічаються лише хороші. Ось і цей Чоловік з’явився несподівано і разом з тим, його появи в моїй родині чекали. У точності, як у Кавказькій полонянці, тільки з маленьким гендерних відзнакою)
Молодий, красивий, не одружений, спортсмен, козак … Реально козак, я не жартую. Наскільки я зрозуміла із спілкування з ним, в Росії козацтво намагаються встановити, повернути какческіе традиції, культуру …
Але я не про це. )
За допомогою відео зв’язку через скайп до мене додому прийшов у гості мій рідний племінник з Тюмені. Я його не бачила 19 років.
Не перестаю радіти, що живу у вік Інтернету, щоб там не говорили … Відстані просто тануть і не є тепер бар’єром для спілкування з людьми з різних куточків світу.
Дуже хочу, щоб мій “знову знайдений племінник” приїхав до нас у гості до Києва.

Белый каталог сайтов

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>