Розставання – маленька смерть

19 Дивно. Сьогодні перше число нового року. Початок почав, так би мовити. Зазвичай всі думають про майбутнє, планують, загадують бажання. Все буде добре там, потім, після ітд. А мені так і хочеться сказати кілька добрих слів про “завершення”, фіналі, закінчення, підведенні підсумків, розставання, наприкінці, фініші .. Виявляється, так багато слів, щоб сказати “Все! Стоп”.

Дуже в багатьох кінець чогось завжди асоціюється з чимось поганим, зі стражданням, прикрістю ітд. На мій погляд, це як подивитися. Адже в тому, з чим ви розлучаєтеся було і хороше і погане. Цьому прийшов кінець. Селяви. Є сенс подякувати за хороше, пробачити погане. І вперед. А там за горизонтом!!!

І не факт, що там, за поворотом, нас чекає щось абсолютно жахливе. Адже ми часто тривожимося саме через це. “Все, в моєму житті вже ніколи не буде такого прекрасної людини. Я буду одна. Я більше не знайду таку роботу. Так добре, як у цьому місті мені вже не буде ніколи .. ітд” Коротше самі себе програмуємо на невдачу.

А що у вас є дар передбачення? А якщо ні, то звідки знаєте? :)))

Якщо розглядати кінець чого б то не було, як нові можливості, то не буде нестерпно боляче. Больновато небагато, але заспокоює те, що зараз я можу почати все з чистого аркуша і намалювати сама нове щасливе картинку. Нехай життя потім внесе свої корективи. Сюжет, кольору і настрій можуть помінятися ..

Але сам факт, що у мене зараз в руці пензель і фарби всіх кольорів веселки .. І передчуття творчого процесу “малювання життя”, вселяє оптимізм.
І те, що нам здається зараз болісно нестерпним, через час стане всього лише ступенечкі до нашого щасливого майбутнього. Не дарма ж кажуть “Не було б щастя, так нещастя допомогло”

Згадала вислів “Розставання – маленька смерть!” Циклічність вмирання і народження, це закон всесвіту. І від цього нікуди не дітися.
Для того, щоб самій народитися, стати новою, треба померти для себе старою.
Для того, щоб почалися нові відносини, повинні померти попередні!

Не знаю до чого б це. Навеяло вітерцем з колективного несвідомого. :))))))

рекламный штендер

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>