РОЗПИС У ЗАГСІ: ЩО РОБИТИ нареченого і нареченої?

весілля проведення львів     проведение свадеб львов одруження            бракосочетание одружитися           зарегистрировать брак одружитися у львові       венчаться во львове , організація весіль львів    организация свадьбы львов весілля у львові         свадьба во львове святкування весілля у львові  празднование свадьбы львов львів весілля          львов свадьба організація весілля львів    организация свадеб львов організація весіль       организация свадеб організація весіль львів    организация свадеб львов одруження загс/рацс львів      бракосочетание загс/рагс львов  центральний загс/рацс львів       центральный загс/ракс львов Пари, які вперше потрапляють в центральний загс/рацс  у львові в день одруження часто відчувають себе дуже ніяково, не знаючи, що і як робити при офіційній реєстрації шлюбу.

Портал “одружитися у львові” пропонує підготуватися до розпису заздалегідь і дізнатися, що потрібно і можна робити під час церемонії в РАГСі, і що категорично забороняється.

В день весілля перед поїздкою в ЗАГС дуже важливо не забути все найнеобхідніше – паспорта, квитанції про оплату держмита, обручки, рушники, весільні келихи, коровай, шампанське і цукерки.

Прибуваючи в ЗАГС, ви очікуєте своєї черги на розпис (напевно в день вашого весілля поєднуватися шлюбом будуть ще кілька пар). Тому лвсего приїхати на 15-20 хвилин раніше призначеного ЗАГСом часу. Коли церемонія починається, ви заходеіте в зал реєстрації. Наречений подає нареченій ліву руку і веде її до столу одруження в загсі. На час розпису родичі і друзі нареченого сідають (або стають) по правій стороні залу, а сім’я і друзі нареченої – по ліву. Будьте уважні: під час церемонії заручні обов’язково повинні находяться у нареченого.

Після цього відбувається станлартная процедура: жениха і наречену запитають, чи згодні вони добровільно вступити в шлюб (не забудьте впевнено відповісти: «Так!»), А потім запропонують обмінятися кільцями. Наречений перший одягає кільце на безіменний палець правої руки своєї обраниці, після чого обручку судженому надягає наречена. Далі свідки розселять перед молодятами рушник, на який обом потрібно буде ступити. За народною прикметою, той, хто перший вступить на рушник, буде господарем в будинку.

Далі молоді приймають поздоровлення від гостей, виходять з РАГСу, і їх обсипають пелюстками троянд, пшоном і монетками з побажаннями щастя і благополуччя родини. Отже, тепер офіційна частина закінчена, і можна сміливо приступати до відчайдушного веселощів!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>