Протеїнові добавки. Користь чи шкода

dobavkuДуже багато спортсменів, які займаються бодібілдингом, вживають різні добавки, і, одна з них – протеїн. Протеїн – це спеціальна добавка, що складається зі штучного білка, яка використовується спортсменами для швидкого набору м’язової маси.

Протеїн являє собою порошок з приємним смаком, яка перемішується з рідиною і в результаті утворюється дуже смачний і поживний білковий коктейль ….

Однак, існує одне АЛЕ! Ходять чутки, що протеїнові коктейлі нібито негативно впливає на чоловічу потенцію, хоча насправді це неправда. Це міф! Але чому ж ходять такі чутки? А все тому, що цей міф придумали ті люди, які не займаються спортом і вживають пиво. Ось вони і стали придумувати всякі казки. Існує і ще одна причина.

 Це те, що деякі люди, які мало що розуміють у спорті, плутають протеїн зі стероїдами, які дійсно згубно позначаються на чоловічої потенції. Вони вважають, що це одне і теж, але ми знаємо, що це не так!

Вчення довели, що по-перше, займатися спортом дуже корисно, а по-друге, білкові добавки навпаки добре позначаються на організмі, вони живлять і зміцнюють наші м’язи, оскільки білок – це будівельний матеріал нашого організму, і для того, щоб наші м’язи були завжди в тонусі їм потрібен білок.

Як нам відомо середньостатистичній людині необхідно одержувати 1 грам білка на кожен кілограм своєї ваги на добу, а бодібілдерам в два рази більше, для того, щоб м’язи активно росли. Ну і на завершення хочу сказати, що протеїнові добавки ніяк не впливають на чоловічу статеву активність!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>