Поведінка батьків і дітей в соціальних мережах ідентична

images (24)Канадські вчені провели дослідження поведінки в мережі людей різних віків.

Результати показали, що поведінка батьків в онлайн -середовищі аналогічно поведінці дітей.

Виявилося, що дорослі, так само, як і діти, схильні розкривати більше особистої інформації в соціальних мережах, ніж в реальному житті.

За основу дослідники взяли популярну соціальну мережу Facebook. З’ясувалося, що захоплення спілкуванням у соціальних мережах, притаманне не тільки молоді, а й людям більш дорослим. Як і підлітки, так і батьки схильні видавати більше інформації про себе у віртуальному спілкуванні, ніж в інших соціальних умовах. Причому робити це їх мотивують ті ж психологічні фактори, що і підлітків. У дослідженні взяло участь 600 чоловік у віці від 9 до 71 року.

І хоча, в соціальній мережі є обмеження для дітей, віком до 13 років, факти говорять про те, що дітей молодше 13 років зареєстровано не менш 17500000. У ході досліджень було з’ясовано, що молодь схильна видавати особисту інформацію більше не тому, що не піклується про конфіденційність, а тому, що просто більше часу проводить онлайн в соціальній мережі. Украшения своими руками фото І знову ж ця тенденція не залежить від віку, як пише веб- сайт IsraVesti. Дослідники довели, що обсяг викладаємо інформації залежить тільки від часу проведеного в мережі, а не від віку користувача. Також на обмін особистою інформацією впливає необізнаність про наслідки і прагнення до популярності у всіх вікових групах.

Прагнуть до популярності користувачі регулярно видають особисту інформацію для обговорення її іншими користувачами. Ведення дискусій, як правило головний показник популярності. Таким чином саме ті, хто прагне до популярності, незалежно від віку, менше інших думають про власну безпеку на догоду особистим інтересам. Хоча джерелом дослідження була тільки одна соціальна мережа Facebook, неважко помітити аналогічне поведінку і серед користувачів ВКонтакте і Однокласники.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>