Подорож в Париж: Діснейленд

P1300644Моя подорож триває, після Ейфелевої вежі, Лувра та багатьох інших досить популярних пам’яток Парижа, ми відправилися на цілий день в Діснейленд. Це один з найперших Діснейлендів в світі, його відкриття відбулося 12 квітня в 1992 році. Це місце, де дорослі перетворюються на дітей, тут ти не можеш бути серйозним і думати про свої щоденні проблеми, тут час зупиняється, і всі твої проблеми залишаються перед входом.

Перша частина розповіді знаходиться тут: Подорож в Париж

Діснейленд знаходиться в 30 км від Парижа, відкривається він в 10:00, проте потрібно виїхати раніше, т.к. на виїзді з міста Ви обов’язково застрягнете в пробку (якщо їдете на машині). І ось він Діснейленд, скільки я про нього чула і скільки читала, проте все одно це було дуже несподівано. Діснейленд- це величезний окреме містечко, це інший світ, це світ казок і чаклунства. Пройшовши через велику чергу потрапляєш на планету, де казки стають дійсністю, а повсякденне життя залишається за спиною, за тими воротами через які Ви увійшли. Діснейленд простягається на 1943 га, в рік його відвідують мільйони чоловік, а якщо бути точним, то 12,5 млн чоловік.

 Діснейлен ділиться на два парки Disneyland Park (з 1992) і Walt Disney Studios Park (з 2002 року), звичайно за один день відвідати два парки неможливо, тому ми йдемо в Disneyland Park. Він розділений на п’ять тематичних парків, хоча мені здалося, що їх там більше) А в самому центрі знаходиться замок Сплячої красуні.

 Якщо Ви з дитиною, то цікавим виявиться все навколо, тут дівчаток одягають у принцес, а хлопчиків у піратів. Ну і звичайно ж, крім таких барвистих декорацій, тут є справжні атракціони, для дорослих. Першим атракціоном я б назвала Space Mountain: Mission 2. Космічна гора, або, як її називають наші туристи – Пушка. Це дивовижна гірка, де ти сідаєш в невеликий паровозик, тебе гарненько пристібають до крісла, а потім відбувається постріл з гармати … ти летиш з шаленою швидкістю по різних тунелях, скрізь горять вогні і мерехтять зірки. Наприкінці цієї поїздки у мене погойдувалися ноги, а очі були мокрі))) Але було дуже класно.

 Наступний атракціон для обов’язкового відвідування (звичайно ж, по-моєму думку) це Пірати Карибського моря. Це захоплююча подорож через різні печери. Тут Ви сідаєте у човник і пливете назустріч незабутнім подорожам…

«Вишенка» – тема-табу в современном обществе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>