Плавання, що ж у ньому такого хорошого

plavannaПлавання – чудове заняття (це очевидно). Плавання – це вид спорту, який приносить користь тілу і не тільки! Але що ж робить плавання таким корисним для нас?

Плавання – здорова діяльність, яка може тривати протягом усього життя. Плавання розвиває загальну силу плавця, функціональний стан серцево судинної системи і витривалість …..

Єдине на що плавання не впливає, так це щільність кісток, для цього потрібні вправи з достатньо великою вагою.
Чому Ви плаваєте? Заради користі для Вашого серця і легенів?

Тому що Вам подобатися перебувати у воді, плисти і відчувати легкість Вашого тіла? Чи це щось ще? Якщо ви хочете охолодитися при високій температурі повітря, то немає більшого задоволення поплавати в басейні з прохолодною водою.

 Можливо Ви – бігун, тренуєтеся на регулярній основі, і хочете знайти діяльність, яка продовжить підтримувати Ваш серцевий ритм, і знімати частину напруженого впливу на Ваше тіло.

Можливо, Ви отримали травму, що перешкоджає Вашій подальшого заняття спортом, тоді саме плавання може допомогти Вам. М’які плавальні рухи у воді допоможуть Вам розробити суглоби і сухожилля, крім цього під час плавання працюють всі групи м’язів, що зміцнює загальний скелет людини.

Таким чином м’язи і скелет людини розвиваються пропорційно. Плавання особливо корисно дітям віком від 6 років, тому в такому ранньому віці відбувається стрімкий розвиток мускулатури і скелета дитини, саме плавання формує правильний розвиток скелета, постави, легенів і серцево судинної системи дитини.

Для дорослих, плавання – це відмінний спосіб спалювати зайву вагу і підтримувати своє тіло в тонусі. У процесі плавання, за рахунок роботи всіх м’язів, кров дуже швидко надходить до м’язів, що не вимагає додаткових розминок. У процесі плавання в середньому режимі, людина спалює до 800 калорій на годину. Плавання в більш посиленому режимі розвиває плечовий пояс людини, а також збільшує життєвий об’єм легенів за рахунок своєрідного способу дихання при плаванні.

Але є ще одна позитивна сторона плавання – психологічна. Коли людина знаходиться у воді, він може розслабитися як фізично, так і морально. Багато людей використовують плавання як засіб боротьби зі стресами, яке дійсно працює. Під час ковзання по воді, люди отримують відчуття спокою й умиротворення, що зміцнює нервову систему, і підвищує стресостійкість організму.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>