Основні правила занять ритмічною гімнастикою

gimnactukaРитмічна гімнастика спрямована на зміцнення м’язового тонусу, а також, підтримує фігуру у відмінному стані. В даний час є дуже багато фізичних вправ, проте, багато з них важко виконувати, інші не приносять жодного ефекту. Розглянемо основні правила при заняттях ритмічною гімнастикою.

Ритмічна гімнастика – основні поняття
Для занять не обов’язково мати спортивні снаряди. Коли ритміка тільки з’явилася, вона була популярна як у чоловіків, так і у жінок. З часом нею стали займатися жінки.

У ритмічної гімнастики вправи спрямовані на різні м’язові групи. На м’язи при заняттях діє вага власного тіла. Ритмічна гімнастика допомагає в підтримці тонусу м’язів, тренує серцевий м’яз.

Вправи ритмічної гімнастики
Програма такої гімнастики дає відмінний ефект.
Присідання зміцнюють стегна і сідниці, при підніманні ніг зміцнюються м’язи нижнього преса. Для посилення обміну речовин потрібно чергувати різні вправи. Перед заняттями слід розім’яти м’язи. Кожна вправа потрібно повторювати не менше п’яти разів, а на відпочинок відводити три хвилини.

Деякі з основних вправ ритмічної гімнастики
1. Присідання. Присідайте з витягнутими руками. Можна, присідаючи, витягати вперед одну ногу.
2. Обертання колінних суглобів. Звівши ступні разом і поклавши руки на коліна, обертайте колінні суглоби спочатку в одну, а потім, в іншу сторону. Час обертання – одна хвилина.
3. Стрибки на місці. При стрибках можна міняти положення рук і ніг. Можна при стрибках робити хлопки долонями над головою.

Основні правила при виконанні вправ
Не можна різко припиняти вправи. Щоб ефект був досягнутий, треба робити вправи щодня. Поступово доводите кількість підходів до 25-30. Враховуйте ступінь своєї підготовки. Поступово потрібно збільшувати складність вправ.

Проводьте заняття тільки в тому приміщенні, яке добре провітрено. Підлога має бути рівною і не слизькою. Для занять купіть зручний одяг і килимок. Переходьте від простих вправ до складних. Дихання має бути рівномірним. Якщо хочете пити – втамувати спрагу мінеральною водою без газу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>