Основні переваги аквааеробіки

akvaapobikaОдним з видів спортивних занять, що проходять у воді, є аквааеробіка. Подібні тренування у воді позитивно позначаються на стані організму, будучи при цьому досить ефективними.

Займатися аквааеробікою можна в будь-якому віці і маючи будь-яку комплекцію. Вода під час занять створює додатковий опір, саме тому ефективність вправ та занять в цілому значно ефективніше. Надаючи легку підтримку хребта, перешкоджає необгрунтованої навантаженні на нього, як це часто буває в тренажерному залі.

Саме тому лікарі радять займатися аквааеробікою людям, що мають захворювання опорної системи, у тому числі суглобів і хребта.

Незайвими заняття в басейні будуть і для людей із захворюваннями судинами, в тому числі при варикозної хвороби.

Фізичне навантаження сприяє виробленню в організмі молочної кислоти, її накопичення викликає неприємні і навіть болючі відчуття після напружених занять спортом. У воді даний процес зведений до мінімуму, при цьому перебування у воді знімає втому, бореться зі стресом, розслаблює втомлені м’язи.

Ще одним з незаперечних переваг аквааеробіки є мінімальний ризик травмуватися.

Источник: Чтобы похудеть сколько нужно пить.

На заняттях аквааеробікою ви можете підлікувати хворі вени. При варикозі вени втрачають еластичність, дрібні судини наповнюються надмірною кількістю крові. Поліпшення циркуляції крові сприяє зміцненню стінок судин, що допомагає впоратися з недугою і перешкоджає його розвитку. Попросіть тренера показати вправи, що позитивно впливають саме на кровоносну систему організму.

Якщо у вас є зайва вага – то заняття у воді якраз те, що вам необхідно. Помірні навантаження сприяють поліпшенню рухливості суглобів, а вода робить шкіру більш еластичною.

Внаслідок того, що температура води в басейні трохи нижче температури тіла, жири розщеплюються швидше, а значить і ваш силует набагато швидше стає більш струнким і підтягнутим.

Варто позначити ще одне з важливих перевагах подібних занять. Під час тренування вода ховає більшу частину тіла, завдяки чому вам більше не доведеться комплексувати з приводу недоліків фігури, до того ж, регулярні тренування незабаром дозволять забути про них і допоможуть розпрощатися з целюлітом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>