Новий проект аеропорту Мехіко

mexicocityairportМіським аеропортом Мехіко може стати один з найбільш екологічних і самодостатніх терміналів. Пропоную вам докладніше дізнатися про це майбутнє спорудженні і про всіх його особливостях і характеристиках.

Архітектурна компанія The Foster + Partners architecture, яка проектувала аеропорти в Кувейті, Йорданії та Лондоні, становить проект Міського аеропорту Мехіко. Цей повітряний термінал буде одним з найбільших і найбільш нешкідливих для довкілля аеропортів в світі.

Міський проект аеропорту Мехіко полягає в готової самодостатньою системі, яка допускає швидку конструкцію без потреби в непривабливих нагроождаемих елементах. У аеропорту є єдиний термінальний хаб, який виконаний із спеціальної каркасної стали.

Аеропорт в Мексиці буде розроблений, щоб мінімізувати відстані для пасажирів, які потрібно проходити пішки. Внутрішні поїзда і підземні тунелі будуть доступні для всіх пасажирів. Таким чином вони зможуть переміщатися легко, безпечно і швидко. Структура аеропорту буде обслуговуватися під землею, за допомогою системи каналів, прихованих від людських очей.

Будівництво аеропорту, як планують, почнеться в 2015, а відкриття може відбутися в 2018. Якщо ви до того часу захочете відвідати Мексику, то якраз зможете пройти через ці повітряні ворота. Спланувати тур до Мексики вам допоможуть у статті на порталі “Misslife”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>