Nemo Room – перший у світі IMAX кінотеатр на яхті

3Nemo Room – результат співпраці між Yacht Intelligence, Кеном Фрейвохом, Genesis Technologies і IMAX, які вирішили створити перший у світі кінотеатр для супер-яхт.

 Ця прекрасна установка дозволить не тільки спостерігати найновіші фільми – власники яхти також зможуть спостерігати за підводним життям завдяки спеціальним камерам зовні судна. Призначений для розваг кінотеатр буде використовуватися для перегляду фільмів у форматі Blu-ray, підводних спостережень, ігор і конференц-зв’язку.

Nemo Room був розроблений, як частина останнього проекту Кена Фрейвоха – нової 150-метрової супер-яхти абсолютно нового рівня. Вперше кіном у форматі IMAX можна буде подивитися на судні, нехай і такого високого рівня.

Не дивно, що проект вийшов дуже складним з технічної точки зору, оскільки обмежена область на борту яхти не дозволяла проектувальникам розвернутися на повну. Для оптимізації простору були розроблені спеціальні ковзаючі стіни замість дверей і безшовний величезний екран IMAX з іммерсійним ефектом. Певні технічні проблеми були успішно подолані у відділах апаратного та програмного забезпечення: був реалізований унікальний підсилювач зображення, що використовує камеру для читання зображення на екрані і проектує його на проектор. Величезний розмір файлу фільмів IMAX зажадав високошвидкісного підключення до мережі, що також вдалося реалізувати в Nemo Room.

 Коли незвичайний кінотеатр Немо Рум буде в кінцевому рахунку закінчений, то стане одним з найбільш вражаючих місць, коли-небудь створених для судна. Можна очікувати, що в майбутньому з’явиться ще більше яхт, що використовують цю технологію.

Новости Кривбасса

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>