Небезпека куріння в момент пробудження

kypinnaПо результатами дослідження асоціацією Cancer Research UK, що вивчає рак, було всенародно заявлено, що якщо людина буде курити в ранкові години, а тим більше, відразу після пробудження, то в два рази збільшується небезпека появи захворювання легень – раку.

Для дослідження були запрошені сім тисяч чоловік. Було встановлено, що люди, початківці свій ранок з викурювання сигарети, ризикують отримати пухлину більш ніж на 50%, ніж ті, які курять пізніше.

Закурює відразу після сну потрібно інтенсивність куріння кожної наступної сигарети. Отже, раннє потрапляння сигаретного диму в легені сприяє збільшенню інтенсивності процесу куріння. В результаті чого легкі насичуються хімічними збудниками для утворення ракових пухлин.

Американськими вченими було доведено, що в жіночому організмі відбуваються незворотні зміни при попаданні в нього тютюнових смол. Тютюновий дим складається з поліциклічних ароматичних вуглеводнів. Вони і стають винуватцями в появі раку легенів. Відбувається це тому, що при курінні в організмі виникає хімічна реакція, в ході якої утворюються метаболіти. Вони здатні вступати в реакцію з ДНК. Виникають мутації, з’являються пухлини.

Перше вдихання сигаретного диму провокує концентрацію поліциклічних ароматичних вуглеводнів, яка досягає свого піку за п’ятнадцять-тридцять хвилин. Відбувається нікотинове збудження нервових клітин, частішає дихання і серцебиття, порушується ритм скорочень серця, з’являється нудота і блювота.

Великі дози нікотину гальмують, а згодом призводять до паралізації діяльності клітин центральної нервової системи.

Паралізується також і вегетативна система. Вплив нікотину на залози внутрішньої секреції, в тому числі і на наднирники, призводить до виділення в кров гормону адреналіну. Цей гормон викликає спазматическое дію на судини, підвищується артеріальний тиск і частішають серцеві скорочення.

двери в Чернигове по самым низким ценам

Виявлено згубний вплив нікотину на чоловічі статеві залози. Все це провокує розвиток у чоловічого населення поганого захворювання – імпотенції.

Якщо ви задумалися над усім вище перерахованим, то можна спробувати кинути це згубне заняття. Для цього підійде старовинний і дешевий метод. Мочім сигарету в молоці, сушимо і викурюємо. У роті з’являється противна гіркоту, яка не дозволить докурити сигарету.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>