Небесний міст Лангкаві

1-1160Лангкаві Скай-Бридж – вигнутий пішохідний міст довжиною в 125 метрів, підтримуваний тросами. Небесний міст розташований на піку гори Гунанг Мат Чінчанг, на острові в малайзійському архіпелазі Лангкаві. Закінчений в 2004, цей підвісний міст відкривається після поїздки на канатній дорозі, яка веде від підніжжя гори. Міст підвішений від єдиної опори 82 метра висотою і висить приблизно в 100 метрах над землею. Звідси відкриваються дивовижні пейзажі, щоб дати відвідувачам унікальний просторовий досвід і захоплюючі види. У моста 1.8 метра шириною є дві трикутних платформи, які діють як оглядові майданчики, де Ви можете помилуватися навколишніми красотами і дати відпочинок Вашим ногам.

Лангкаві Скай-Бридж займає місце серед найбільш унікальних мостів у світі, і його будівництво не було легким подвигом. Весь міст, з усіма його елементами мав бути піднятий до вершини гори вертольотом і був пізніше зібраний до його справжньому становищу.

Мы предлагаем информационный материал о том, как построить беседку своими руками, на сайте http://transbalt.net/luchshie-sovety-kak-postroit-besedku.html много советов от мастеров по строительству беседки. Многолетний опыт в этой сфере позволяет выполнять все работы на высшем уровне и с гарантией качества. Мы с радостью примем ваш заказ на разработку современной беседки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>